reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

reklama
Ja tym razem tak nie mam. Chociaż potrafię się nad ranem obudzić głodna jak wilk i już nie zasnę jak czegoś nie zjem.
 
W nocy też wstaję ale najgorzej jest rano bo biorę hormony tarczycy a po nich nie mogę jeść przez 20-30 min... Staram się przebudzić o 6-7 wziąć lek potem dalej spać i wstać i od razu jedzenie, ale najczęściej nie obchodzi się bez kibelka :-(
Jak podchodzę do lodówki muszę zatykać nos i tak czuje ostatnio, że to mi nie przejdzie do końca ale może się mylę...
 
reklama
witak i pozdrawiam jeszcze w pizamie :D

bylam wczoraj u lekarza i okazalo sie ze mam zapalenie drog moczowych :/ naszczescie narazie przebiega jako tako bezobjawowo. no ale nie o to chodzi, mam sie leczyc KANAPKAMI Z SEREM I SOKIEM POMARANCZOWYM :/:D slyszal ktos cos podobnego? nie ma to jak norweska medycyna i ich niechec do przepisywania lekow :/
 
Do góry