reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

a jeszcze co do plam to mam pytanie bo po mleczku z cycocha zostaja póżniej na białym takie żółte plamy po ulaniu z buziaka wiem moze któraś czym je usunąć
 
reklama
Persefona jakie słodkie suwaczki i ten avatar:)

Ilonka u mnie Igor jest małym ulewaczem i wszystkie plamy normalnie w praniu schodzą.

Co do ślinienia to on od kilku dni się zalewa śliną:)
 
ilonka to normalne.Właśnie dziś przeglądałam literaturę ze szpitala i w jednej z ksiażeczek wyczytałam, że w tym okresie można zaobserwować u dziecka zwiększony slinotok:tak: :tak:Moj też bable puszcza z buziaczka;-)
A co do plam - spróbuj tym mydełkiem,też powinno pomóc:tak:
jolek dzieki :-) Dziś natchnęło mnie na zmiany suwaczków:-p
 
ja na plamy od kupki stosuje zwykłe mydełko bambino, tylko ja od razu spierałam wszystkie takie plamy, najpierw dobrze potarłam mydelkiem a potem w ciepłej wodzie spierałam i wszystko zawsze ładnie schodziło!
 
ło matko i weź tu człowieku nie wejdź cały dzień na forum, to produkcja tak rusza, że trudno nadrobić te wszystkie tematy i posty. no, ale postaram się ;))) pozdrowionka dla Was wszystkich kochane :)
 
Witam :))

Mi kiedyś plamka nie chciała zejść i zamoczyłam w vanishu, potem normalnie wrzuciłam do prania z proszkiem małego i plama zeszła, pieluchy piorę co 2-3 dni i zawsze przed praniem także namaczam w vanishu i Małemu nic po tym nie jest:tak:

No a u nas przygotowania do chrzcin...

właśnie kończę piec ciasta... uff... w końcu...

skończy się piec, drugie zaleję galaretką i idę się kąpać i lulu:tak:

a tak w ogóle przyszłam zajrzeć co u Was i o mało nie spaliłam sobie kolacji:-D:-D

lecę wyrzucić śmieci, jeszcze wejdę:tak:
 
reklama
Do góry