reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Siemka babeczki :-)

Nie zaglądałam przez weekend bo chciałam troszkę czasu z mężem spędzić , uwielbiam weekendy , no ale cóż od jutra znowu szara rzeczywistość :-(

Mój mąż nie zagląda na forum ale zawsze pyta co tam nowego słychać :-)
 
reklama
Tak sobie dzisiaj pomyślalam, że chyba powoli zabiore sie już do przedswiątecznych porządków, bo czas tak szybko mija, że boję się iż nie zdążę ze wszystkim, a te Święta będą dla nas wyjatkowe ponieważ po raz pierwszy spędzę je z moim M. Odkąd jesteśmy małżeństwm zawsze wychodziło tak że musiał być na morzu. Teoretycznie co drugi rok powinien spędzać Święta z rodzinką, ale jak mu akurat wypadlo, że będzie w Polsce to musial się zamienić żeby być w kraju kiedy rodzil się nasz pierwszy synek. Tak to już jest mieć męża marynarza.:confused:
Macie już może jakieś pomysły na prezenty? Ja zawsze mam z tym problem, szczególnie kiedy chodzi o tatę i teścia.
 
My jeżeli chodzi o święta to jak co roku jeździmy po caaaałej rodzinie:shocked2:
Trochę nas to męczy ale myślę sobie, że następne święta będziemy spędzać już w domku bo dzidziuś nie będzie się nadawał do takich podróży a przede wszystkim marzę o tym i wierzę iż uda się zorganizować święta już w naszym nowym mieszkanku:tak:

A teraz będę robić budyń śmietankowy:-D:-)
 
Witajcie poniedzialkowo
Widze ze pomalu temat swiat sie rozwija.My cala rodzinka w tym roku jedziemy na caly miesiac do Polski,wiec swieta oraz nowy rok spedzimy z rodzinka.Co do porzadkow to pewnie pomoge tesciowej ale znajac ja wszystko bedzie chciala robic sama:sorry2: Juz sie nie moge doczekac wyjazdu bo prawie rok mnie nie bylo w Polsce ale jescze tylko miesiac i bede leniuchowac:-D Na sylwestra juz mamy oplacona sale wiec to bedzie pierwsza okazja aby sie gdzies z mezem pokazac i poszalec.Synek zostaje z babcia wiec nie mam sie co martwic:tak:. Jak sie dzisiaj czujecie majoweczki? Ja na szczescie super i tydzien zaczynam w dobrym humorze.Jeszcze tylko dwa dni i w koncu zobacze swoja kruszynke.Nawet sobie nie wyobrazacie jak sie denerwuje:no: Zycze milego poniedzialku:tak:
 
Macie racje ze jest sporo tych tematow.Ja za bardzo nie mam czasu siedziec przed komputerem i ciezko mi sie wbic w wasz rytm i nadrobic was.Co do samopoczucia to u mnie jest bez zmian.Zadnych uporczywych objawow z czego sie ciesze.Dla mnie jednak wstapienie w drugi trymest automatycznie zmniejsza sie szansa poronieia czego bardzo sie obawiam:tak:
 
moim zdaniem wiele tematów mogłoby być w jednym temacie "maj" czyli ogólne pogaduszki, przecież tam można pisać o wszystkim, a nie że na każdy temat zaczynać nowy wątek, rozumiem, że wizyty u lekarza to inny wątek, ale dużo tematów jest zbędnych, czasami mi się wchodzić nie chce i czytać
 
Witam się :-)
Jak tam dzionek mija. U nas śliczna pogoda dzisiaj. Słoneczko świeci, tylko szkoda, że do 15,30 muszę w pracy koczować ale cóż takie życie. Jak trzeba to trzeba.
Zaraz mam przerwę na II śniadanko :-) już nie mogę się doczekać bo umieram z głodu.
Miłego dzionka dziewczyny :-)
 
reklama
Do góry