reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Wizyta raczej nie jest obowiązkowa, ale radziłabym, zwłaszcza jeśli wiecie, że macie jakies niedoleczone zęby, zajrzeć jednak do gabinetu dentystycznego. Chore zęby infekują cały organizm, poza tym w ciąży można przeprowadzać konieczne zabiegi, są tez specjalne, słabe znieczulenia. Oczywistym jest, że nie robi sie zdjęć RTG i raczej nie wyrywa się zębów. Pracowałam swego czasu w gabinecie jako asystentka i sporo ciężarnych przychodziło :)
pamiętajcie, żeby częściej niż zwykle myć zęby, bo w ciąży zmienia sie PH w ustach i zęby szybciej się psują






 
Ostatnia edycja:
reklama
Jak pójdę na anstępną wizyte to się zapytan co z tym dentystą. Moja siostra chodziła prawie cała ciążę i leczyła zęby bo tak jej leciały. Ja mam mocniejsze i nie robią mi się dziury tak jak jej.
 
witam ja byłam 2 tygodnie temu u dentysty,zrobiła mi jednego zęba i powiedziała ze reszte mam zdrowe,ale mam sie pokazac ok marca kwietnia bo w ciąży strasznie ponoć zęby się psują. Zapomniałam tylko żeby wpisała mi do karty ciąży wizytę.
Miłej i leniwej niedzieli życzę :)
 
Ja chodzę do dentysty od początku ciąży i powiem wam, że jak zawsze bałam się dentysty to teraz chodzę tam z ogromną przyjemnością. Znieczulenie które dostaję działa jakoś tak przeciw mdłościowo (aż moja dentystka się śmieje), miałam też wyrywany ząb (ósemkę), wiem tylko że trzeba poczekać do końca trzeciego m-ca, kiedy zagrożenie ciąży jest najmniejsze.
Życzę miłej niedzieli, u nas dzisiaj bardzo leniwie, nawet pies był na pierwszym spacerze dopiero o 12.00 (na szczęście nie jest psem z którym trzeba latać na spacer o szóstej rano- i za to ją kocham....ale amstaffy tak mają, że są strasznie leniwe i czasem na siłę trzeba je wyciągać z legowiska).
:-D
 
ja nie chodzę wogóle do dentysty;-)
ostatnio bował mnie ząb kilka dni ale przeszło... znaczy nie bolał a pulsował.. bo on od kilku lat ma takie odchyły ale na dentystę nie mam czasu...
a wcale się nie boję... bo zawsze lubiłam chodzić do dentysty:tak:


a jeszze odnośnie mężowskich to mój też ogląda brzuszki i usg:-D
ale on to poza tym bardziej jest wkręcony w forum bo ja często siędzę na moich działach i łączę tematy.. to nieraz mi pomaga szukać podobnych .,.. czy jak znajdę coś ciekawego na innym dziale to mu czytam na głos...
i wogóle... kiedyś szukał czegoś co dotyczyło ciąży i mu wyskoczyło nasze forum to czytał z zzaciekawieniem..
hehe jak urodziłam to sam pisał posty żeby powiadomić dziewczyny listopadówki i irlandki:tak:
także on orientrację ma...
jednak raczej nie siedzi tak jak ja i nie czyta posta za postem.. hehe
czasem dopytuje o coś co czemu a jak.. to mu tłumaczę :-D
a kiedyś tak przeglądał ze mną na szybko posty bo łączyłam posty pisane jeden pod drugim to np mówił że ta czy ta to ciągle siedzi na necie bo co 2 post to jej .. heh
 
eh jak dla mnie to w ogóle jest za dużo tematów i skakania od jednego tematu do drugiego. za bardzo wszystko jest rozbudowane. ale to moje zdanie.
 
reklama
ta u mnie 2 wygląda prawie jak pierwszy:sorry::confused2:

zastanawiam się czy ten wątek nie jest podobny z "nasze dolegliwości.." może by tak je połączyć... jedynie można zmienić temat..
co wy na to??

Kamcia ma rację.Moim zdaniem te tematy się nakładają na siebie. Przecież w dolegliwościach nie są opisywane tylko te złe samopoczucia np tichonek pisze cały czas,że dobrze się czuje:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry