reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

to możemy sobie jolek ręce podać :D zalożymy grupe wsparcia jak juz będzie trzeba się tego pozbyć bo wyjścia nie będzie ;)
 
reklama
Bra mi się ten moment zbliża bo stan zapalny mi się utrzymuje już grubo ponad miesiąc. Byłam u dentystki to mi jakieś lekarstwo w dziąsło wsmarowała i powiedziała,że nie trzeba usuwać a kiedyś inna mi powiedziała,że ona nie wyjdzie i jest do wyrwania,więc znowu muszę zmienić dentystę,żeby mi dał skierowanie do chirurga.
 
fajnie że do chirurga kierują, ja byłam z ósem,kami chyba u 4 stomatologów i każdy mówił co innego, teraz się lecze u jakiegoś znajomego teściów, zaoferował się że te dolnę problematyczne (też właśnie wrośnięte w kość - w tym jedna jest położona - wygrzebie - tylko że zajmie to pewnie z trzy godziny no i bede zmasakrowana dwa tygodnie na antybiotyku- ketonalu i antydepresantach ;) mioże jeszcze polize do jakego chirurga ... chociaż kurde usunięcie górnych trwało 5 min a goiły się może 4 dni ... narazie nic nie boli to się z wizytą nie spieszę.
Jolek jak Ci się robi stan zapalny to lepiej nie zwlekaj ... bo potem to różnie może być... żeby nie przelazło dalej w organizm.
 
Poprzednia dentystka skierowała bez niczego,a ta jakaś dziwna. Kurde w tej mojej przychodni dentyści się zmieniają jak rękawiczki.
 
oooo widze, ze 8semeczki u kazdego daja w kosc! i to doslownie... :p
ja mialam dzis 'operacje' na 7 i 8 gornych, ale zostaly na miejscu... co takze czuc :/
 
o jolek to niewesoło.ale jak trzeba to trzeba. z drugiej strony usuną, pomęczysz sie ale będziesz miała święty spokój. u mnie póki co na stan zapalny pomaga wepchnięta jakaś trawa u dentysty.
ja niby taka bojąca przed wyrwaniem, ale z drugiej strony płukać systematycznie tego dziadostwa tez mi sie nie chce i co kilka tygodni daje o sobie znać ;///
 
Mi Listerin pomagał a teraz lipa. Kiedyś wspominałaś o jakiejś strzykawce metalową końcówką do płukania, skąd ją miałaś?
 
Aha. Dzięki. Muszę się znowu do tej mojej wybrać i ją chyba zrąbać. Niech coś działa dopóki zdecydowana jestem, bo już mam dość tego zęba!
 
reklama
Witam sie wieczorową porą.
Niestety ale nie mam czasu za bardzo bo mam na tydzień chrześniaka na wakacjach więc mam co robić z dwójką maluszków. na pewno nadrobię wszystko.
A tak na marginesie maluszek juz drugi dzień kupki nie zrobił i juz pomalu coraz bardziej się tym faktem denerwuje
Pozdrawiamy:)
 
Do góry