reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Dziewczyny, a tak wczoraj oglądając "Ciążę z zaskoczenia" gdzie babka nie wiedziała że z bliźniakami jest w ciąży, pomyślałam sobie o naszych Poziomeczkach. Wiadomo że ma dziewczyna podwójne urwanie głowy, ale ma ktoś z nią kontakt? ciekawa jestem co u nich :)

a nas właśnie na spacerku deszczyk złapał, poza tym muszę szybko umyć łeb i ogarnąć bo kumpel fotograf zapowiedział się na wieczór z sesją zdjęciową.
 
reklama
Ewelina póki co tylko chwalić ;-) Mam nadzieję, ze u ciebie też bez problemów? Zaglądaj do nas często, majówki są the best :-):-D
 
Witam się,

wczoraj mały był marudny, babcia wróciła po 15 min. ze spaceru, tak płakał. A potem miał taką kolkę i tak strasznie płakał, że chciałyśmy wzywać lekarza, aż głos stracił od tego. To jest straszne, człowiek jest taki bezradny i może tylko patrzeć jak maleństwo cierpi. Już dawno nie miał tak mocnego ataku. Pewnie moja wina bo zjadłam trochę miodu:-(
Za to dziś odsypiał ze mną do 11, a teraz przysnął na leżaczku z włączoną wibracją :szok:

karolka cieszę się, że gojenie na dobrej drodze, tak trzymać :-)
Ypra ja w trakcie ataków kolki daję małej paracetamol 2,5 ml i szybko mija. Uważam że lepiej dać czasami niż ma się dziecko męczyć.

Ewelina Witaj

Moja mała wczoraj strasznie płakała wieczorem i nóżki kurczyła no i ja głupia myślałam że kolkę ma. Próbowałam dać jej cycka i sztuczne mleko bo to ją uspokaja a ona nie chciała i wypluwała, w końcu dałam jej koperku a jej się tak pić chciało że całą butlę wypiła, i jak usnęła to dopiero o 5 rano się obudziła a o 22 zasnęła. Pozdrawiam
 
Cześć dziewczynki. Mało mnie ostatnio,ale Iguś potrzebuje więcej uwagi. Bawić się chce i gadać z mamusią więc dotrzymuję mu towarzystwa. Pogoda u nas w kratkę,ale na spacerki udaje się wychodzić. Burz jak na razie nie było i mam nadzieję,że dziś też nie będzie bo jestem sama w domu a panicznie się boję :/

Salsera pytałaś co u Poziomki. Czytając twojego posta odezwał mi się telefon... uśmiałam się co niemiara bo to właśnie Poziomka się odezwała:-D
U niej jakoś powoli się kręci. Raz lepiej raz gorzej,ale daje radę. Obiecała że jak znajdzie chwilę to nas nawiedzi na forum.

A co do piosenki "pieją kury pieją" to mój Igor dziś tak piał,że by się nadawał do tej piosenki :-D Cwaniaczek trenuje sobie głosik trenuje :)

Co do sesji to czekamy na zdjęcia:)

Basiekkk 40 osób :szok: to grubą imprezę mieliście...ciut nie wesele

Karolka85 cieszę się,że rana się goi. Pora żebyś wróciła do normalności. Rozmiarami się nie przejmuj nie jesteś sama.Mam ten sam problem:(

Ewelina28
witam na maju:)
 
Witam nową majową mamusię...
Jutro przyjeżdżają goście a w domu mam taki bałagan że aż wstyd, ale boję się sprzątać- zatrudnię M, w końcu ma od dziś urlop to może trochę popracować :-D (wiem wyrodna żona ze mnie...).
Salsera czekamy na zdjęcia.
Jolek ja całymi dniami muszę nad małym skakać, bo jak zostawię go na chwilę to jest płacz i czasem nie mam czasu nawet się po d... podrapać ;-)
O Poziomkach też ostatnio myślałam i o Misia89 (chyba taki był nick), co tam u nich i ciekawe jak tam Mandrzejczuk bo też coś ostatnio zamilkła - mam nadzieję że kolki nie wróciły...

 
dziewczynki jest tu kto??

bylam u tego dentysty - dostalam mega znieczulenie i teraz odciagam bo jestem przepelniona, ale to do wylania wszystko co nie??
nie wiem kiedy bede mogla mala karmic.. bo dentystka to jakas dziwna - mowi 'az zuzyje zapasy'... no ale bez przesady ,, mala mi tu swiruje :( nie chce butelki za bardzo, placze,, a dobrze by bylo gdyby pospala troszke w koncu.
---->ktora z Was byla takze juz i ze znieczuleniem bo nie pamietam ?? :-(
 
reklama
Do góry