reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Jaipur pisała chyba o 4 godzinach przerwy w karmieniu tam mi się jakoś kojarzy
Joluś coraz starsze te nasze maluchy i bardziej ciekawe świata,pomału kończy się czas ciągłego spania:-)A Też myślałam dziś o Poziomce no i Mendrzejczuk też coś cichutko ostatnio.

Miłe majóweczki spokojnej nocki:-)
 
reklama
dzieki ;) tez tak mysle, to wylalam co odciagnelam, szkoda sporo mleczka sie zmarnowalo, mala pociagnela butle od taty, a potem jak sie szybko obudzi to juz bede mogla ja nakramic..
a znieczulenie nie dziala juz jakis czas bo mnie napierd......... pol twarzy, glowa zreszta tez.. ehh ide cos zjesc bom glodna jak wilk!
 
eh co stomatolog to szkoła, częśc mówi, że to tylko miejscowe znieczulenie, więc nie przenika do mleczka, a druga część, że lepiej nie karmic przez pewien czas.
 
bra mi też powiedziała,że niby prawie nie przenika,ale coś tam.No dobra 4 godziny wytrzymam zawsze.Zwłaszcza,że już 6 wizyt za mną:-D w tym wyrwanie 8mki.Strasznie mi się odwapniły zęby w ciaży, no i przez te wymioty na początku, plus potem to ciążowe zapalenie dziąseł- jeszcze nie zdążyłam umyć jednej połówki a już krew się lała i wyglądałam jak wampir po uczcie:-D niezapomniamy widok
 
jaipur podziwiam cię, ja na usunięcie ósemki zbieram sie od roku, ale może to dlatego, że wrosło mi pieruństwo w kośc i trzeba operacyjnie. ;////
 
Ja już dwie ósemki usunełam - ale te górne to dość miło wspominam - zostały dwie dolne - to mi mój lekarz powiedział że dwa tygodnie urlopu od wszystkiego bo będe zmasakrowana :( więc też już się zbieram ponad rok (ciąża mi dałą wymówkę troche :p ) ale jak trzeba to trzeba, pewnie po weselu usunę + zabieg na żylaka, więc jesień się u mnie zapowiada operacyjna :(
 
matko... mój dentysta chcial mi dac L4 na... miesiąc... ale pojawiła sie Lenka w brzuszku i temat ucichł :D choc to byłby dobry pomysł na czas po macierzyńskim, aby od razu sie nie zwalniać :D
 
reklama
Ja miałam też tak z dolną 8mką,że tydzień po wyrwaniu był nie mój i dlatego teraz boje się wyrwać drugą,bo mam niestety tak jak Bra.
 
Ostatnia edycja:
Do góry