reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

jaipur - mnie się śniło, że nauczylismy naszego piosenki "Pieją kury pieją". Dlaczego akurat tej nie mam pojęcia - nie znoszę jej i nie wiem skąd mi się w tym śnie wzięła.
A z mowy to mój młody raz jak się denerwował i moja kumpela która akurat była pyta "no co ci jest?" - a ten cwaniak na to "ała" :-D A faktycznie akurat brzuszek mu dokuczał.
Za to wczoraj mój aniołek pozwolił się swojej babci wyprowadzić na spacer po sklepach i mama pobiegała sobie za kiecką. Oczywiście jak to na zakupach z moją mamą przekroczyłam budżet, ale lezy jak na mnie uszyta i nawet brzuchola maskuje pięknie. No i nie jest jakimś krzykiem mody co za rok będzie przeszła więc mam nadzieję że znoszę. A synek odegrał się wieczorem bo do 2 w nocy nie chciał zasnąć brzydal jeden.
 
reklama
Witajcie
My dzisiaj na bioderka, ciekawe jak niunia sie bedzie zachowywayla bo jest ost. cos marudna, i chyba troszke przeziebiona bo kicha i kicha, nos zapchany bardziej niz zwykle, nie wiem co robic z tym?? :/
A na badanie to wszyscy sa na jednakowa godzine podobno i ciekawe ile to potrwa kuzwa....
Natomiast ja po poludniu do dentysty...to bedzie masakra..juz sie boje,,,
Zaspana jestem i sama marudna, pogada nie nastraja, chmurzasto i duszno, potliwo tak,, jakas beznadzieja...

karolka - jak to dobrze, ze juz lepiej, teraz powinno byc juz wszystko okej, ale uwazaj na siebie i nie dzwigaj!
salsera- moja mala czesto 'ała' wola ! :-D ...a w szpitalu jak karmilam, na samym poczatku, i to ja powiedzialam 'ała to boli wiesz,przestan' to ona na to 'wiemmmm!'
 
KArolka nie martw się rozmiarem - ja w h&m musiałam 42 wziac - jakieś zaniżone te kiecki, w Orasyu też nie wchodziłam w nic ;/ a w kg już niby prawie wróciłam do normy - co to są 2 kg? na pewno nie 2 rozmiary więcej...
 
Witam się,

wczoraj mały był marudny, babcia wróciła po 15 min. ze spaceru, tak płakał. A potem miał taką kolkę i tak strasznie płakał, że chciałyśmy wzywać lekarza, aż głos stracił od tego. To jest straszne, człowiek jest taki bezradny i może tylko patrzeć jak maleństwo cierpi. Już dawno nie miał tak mocnego ataku. Pewnie moja wina bo zjadłam trochę miodu:-(
Za to dziś odsypiał ze mną do 11, a teraz przysnął na leżaczku z włączoną wibracją :szok:

karolka cieszę się, że gojenie na dobrej drodze, tak trzymać :-)
 
Witam się dziś po strasznych nocnych burzach,masakra była wciąż budziły mnie pioruny i grzmoty.
Witaj Ewelinko pisz śmiało
Dziewczyny jeśli chodzi o Orsay to tam na pewno coś namieszali z ta rozmiarówką ja tam zawsze nosiłam 34 a teraz 36 lub 38 to na pewno wina producenta:-)
Salsera nie pospałaś ale masz przynajmniej nową sukieneczkę w szafie :-)
 
Witam się :-)

Ewelina no pewnie, jeszcze pytasz, lepiej powiedz czy się Ewcia odzywa bo tu nie zagląda od dawna ;-)

Karolka nie wyj, w końcu schudniesz ;-) Tylko nie podżeraj między posiłkami i zapomnij o łakociach :sorry:
 
Paula, dzięki za "przyjęcie" ;-)

Ooooooo Hope, znajomy nick ;)))
Ewcik się odzywa, a jakże, tylko wiesz....teraz większość czasu Skrzaty pożerają ;) poza tym kilka wątków "obskoczyć" to nie lada sztuka ;))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry