reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Faktycznie fajny ten lakier :) Ja w ciąży to tylko frencha na stopach do porodu sobie zrobiłam, a tak to od wielkiego dzwonu na specjalne okazje machnęłam. Ogólnie rzadko maluję bo minus jest taki że trzeba to potem zmyć :cool2:
 
reklama
Cześć dziewoje :-)
Uff przeżyłam chrzciny. Mieliśmy 40 osób także sporo. Mała była grzeczna w Kościele więc luzik a jaka grzeczna po tym chrzcie tylko je i śpi i nawet przy jedzeniu nie marudzi. Odpukać oby tak dalej.
Moja śpi w bodziaku na krótki rękaw i półśpiochach lub pajacu przykryta kocykiem a w mega upał pieluszką flanelową.
 
Hej dziewczyny. Mam do sprzedania piękny ciuszek na chrzest dla dziewczynki. Może któraś z Was się skusi
biggrin.gif
PIĘKNA SUKIENECZKA (1726378339) - Aukcje internetowe Allegro
 
hej hej

karolka daj znac co i jak!

my dzisiaj bylismy w centrum handl.na zakupkach, i mala nas sterrozryzowala :-Dhahah szczegolnie tatusia jak mama byla np w przymierzalni ..
caly dzien marudna jest cos... nie wiadomo o co i dlaczego, bo jej potrzeby sa zaspokajane hehe .. teraz juz ladnie spi od 21 ... po calym dniu wypada w koncu zamknac na dluzej oko... :p
duchota okropna u nas ... Pola spi odkryta nieraz bo jest bardzo cieplutka, przykrywam ja flanelka lub tetra, a jak chlodniej to kocyk, jeszcze nie uzywalam poscieli ani koldry w ogole dla niej, i spi np w krotkim pajacu plus skarpetki, albo sam bodziak plus skarpetki jesli jest tak goraco
 
Byłam u gina, z raną jest wszystko ok, wygląda ładnie ale ze ściąganiem szwów kazał poczekać jeszcze kilka dni, więc po niedzieli pójdę do lekarza rodzinnego i mi to zrobi bo gin ma urlop od jutra....
Sukienka na chrzest kupiona, ale jestem załamana bo w większości sklepów rozmiarówka jest jak dla modelek (nawet rozmiary niby 42 bardzo małe-n. w Orsay-moim ulubionym sklepie), na szczęście wynalazłam co nieco w H&M, ale jak nie schudnę do jesieni to nie wiem co zrobię bo będę musiała całą szafę ciuchów wymienić (teraz latam w leginsach i tunikach)... Aż się popłakałam w sklepie... :-(
 
karolka bardzo sie ciesze, że rana w końcu sie goi :) a co do sukienki to sie nie przejmuj! napewno zgubisz to czego za dużo,głowa do góry :)
 
Witam wieczrową porą:-)
Ja po trudnym wieczorze mam nadzieję na przespaną na przespaną nockę ale to tylko moje marzenie:-)mój syn ma moze inne plany;-)
Karolka super że rana się goi
 
reklama
karolka jak to dobrze, że już jestes na dobrej drodze do odzyskania formy.A wagą tak się nie przejmuj, do jesieni sporo czasu napewno parę kg zleci.
Dzisiaj mi się śniło, że junior wstał sam:-D
 
Do góry