reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Alex, jak maluch się nie pręży i nie płacze, że go brzuszek boli to wszystko jest ok, kupka nie musi być codziennie. Choć rodzice wolą jak jest:) Ja też się zawsze martwię jak dzień się ku końcowi zbliża, a nic konkretnego w pieluszce nie było:)
 
reklama
ania86 już mam zdjecie :-)
o tak dzisiaj się maźnęłam ... :-p efekt popękanego lakieru ;-)
biały z czerwonym
prosze nie patrzeć na to że powyjeżdzałam lakierem i na moją skupioną minę przy robieniu zdjęcia hehe
pazury.png

alex zgadzam sie z madzik.. kupka nie musi być codziennie
ja się nie martwię jeśli nie ma kupki 2 dni ale już 3 dnia wyczekuję i obserwuję małą ... :tak:
jełi się nie pręży ani nic podobnego to jest wszytsko ok
jeśli puszcza głośne bączki to też ok bo znaczy ze gazy się nigdzie nie zatrzymały..
moja czasem jak walnie bąkala to ho ho :-p

 
ania prosta sprawa pomalowałam paznokcie na biało a na to "cracked" lakier i on sam pęka :-)
i taki efekt.. nie wiem czy w pl jest taki lakier też ale u nas pełna gama kolorów:-D
tam masz filmik to sobie mozesz zobaczyc
tylko pastrze na tenfilmik i u nas więcej ładniejszych kolorów mają.. bo różowe , pomarańczowe , srebrny złoty , czerwony , zielony , fioletowy , niebieski , biały czasrny i kilka innych :-p

www.amandastrickland.wordpress.com/2011/05/14/cracked-nail-polish/
 
Ostatnia edycja:
hehe no moze :-p malowałam pod kolor bluzki a mam czerwoną :-p
a nie miałam innej pasującej podstawy tylko białą :sorry2:
dałabym czarną ale mi się czarnylakier skonczył i musze kupić nowy :-p
 
reklama
jolek bo pewnie w pl to nowość i wchodzi dopiero na rynek ;-)
choć nie wiem , wogóle nie wiedziałam ze do polski już dotarł ten wynalazek hehe
powiem Ci ze na szybko to fajny sposób na paznokcie :-)
nawet na bezbarwny mozesz pomalować tyle że mi się osobiście na bezbarwnym nie podoba bo wygląda jakby mi stary jakiś lakier odchodził..
najlepiej wygląda na jakimś kolorku
i jak ja maluję na innym kolorze niż biały to przeważnie robię sobie cienki pasek z boku albo pół na pół 2 kolorki popękane :tak: i fajnie to wygląda, albo na kolorową podstawę czarny pękający.. to dopiero efekt :-)
jak będe tak malowac to pokażę
 
Do góry