reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Baba w okienku jest głupia. Nie jestem pewna czy miała prawo wpisać B bo Twoja choroba nie była z tyt. ciąży a w okresie trwania ciąży. U pracodawcy potrzebne jest zaświadczenie o ciąży i wtedy każde chorobowe liczone powinno być jako 100% bo art. 92 kp mówi o "chorobie przypadającej na czas ciąży" a nie z tyt. ciąży.

tutaj też trochę o tym:
Prawa mamy pracującej, zasiłki i dodatki
 
reklama
ja niewiem jak to jest, ja zawsze zwolnienie mam od ginekologa, i też opłaca mi się bardziej być w domu bo mam liczona średnią z 12 miesięcy ( a miałam różne premie itp) niż pracowanie.
 
Witam was

Postanowilam sie ujawnic:zawstydzona/y: Na poczatku troche sie tu udzielalam i moze czesc z was mnie pamieta.Mam nadzieje ze ponownie przyjmiecie mnie do swojego grona.Tak was czytam i o waszych obawach i napisze wam ze chyba kazda z nas je ma i bedzie miala do konca ciazy:-( Ja nadal nic nie wiem czy jest wszystko w porzadku.Musze czekac do srody a wtedy wszystkiego sie dowiem a co najwazniejsze czy z dzidzia wszystko w porzadku:-( Niestety tak jest w Angli i nie zmienia tego tylko ze wzgledu na mnie.Pozostaje mi tylko uzbroic sie w cierpliwosc i czekac:zawstydzona/y:

Kama83 - nie martw sie, napewno wszystko bedzie dobrze z malenstwem :)

ja mialam tylko robione badania z krwi i moczu, na cos takiego jak USG musze jeszcze troche poczekac ;( , bo tu gdzie mieszkam pierwsze badanie wykonuje sie w tygodniu 17/18 takze badz czlowieku madry i uzbroj sie w cierpliwosc :/
czekanie jest ciezkie:/
 
Witam się sobotnio:happy2:
U mnie dzisiaj pada ale i tak planuje jakiś spacerek z Mamą, potem Misiu ma trochę przyjechać. Zjadłam przed chwilą jajecznicę na pomidorach i nie mam siły się ruszyć:szok:
A jak samopoczucie i majóweczek dzisiaj?
Wiecie Kochane może jaka jest cena usg 4D?
 
a wiecie to wszystko jest uzależnione od przychodni i lekarza, ja miałam teraz 4d i lekarz skasował mnie 100 zł, zrobił mi nawet kilka fotek. ale standardowo bierze 200 zł z płytą.
 
Jakoś tu dziś u nas pusto i cicho. Widzę dziewczyny,że intensywnie spędzacie weekend. Ja dziś leże,jestem niewyspana bo piętro pod nami jest remont i od rana stukanie, a w dodatku brzucho mnie pobolewa. W dodatku ta pogoda- pada, pada, pada...:-(

A tak w ogóle to dzisiaj poczytałam sobie ten wątek od początku i widzę,że sporo dziewczyn przestało się udzielać (pomijam te,którym się nie udało).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry