reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Witam się i powiem jedno - grillujecie dziewczyny :)
Po powrocie z tego roczkowego grilla oczywiście siku, no i na papierze tak ślisko, patrzę - no chyba ten czop ale ledwo co tego było to może ja mam jakieś zwidy. W nocy wstałam ponownie i to samo ale tym razem już bez wątpliwości bo ilość gluta słuszna. Alleluja - odszedł mi czop, nie wiem czy to już wszystko czy nie bo bladego pojęcia nie mam ile tego powinno być, ale jest to jakiś dobry znak. Inna sprawa, że bez czopa można niby nawet 2 tygodnie chodzić a to i tak już po tym jak mam się zgłosić na wywołanie. Mam więc nadzieję że szybciej to u mnie pójdzie.
A jadłam karkóweczkę, kawałek szaszłyczka i skrzydełko, wcale nie takie ostre bo nie lubię. Myślałam że nie wysiedzę bo mały mi się strasznie wrzynał wiadomo gdzie.
A teraz to nie wiem, ogarnę trochę w mieszkaniu i może przejdę się do Castoramy po lawendę na balkon póki nie jest tak przeraźliwie gorąco.
 
reklama
salsera no to teraz szybko pojdzie zobaczysz:))
i chyba sama pojade po lawendę:) ale u nas pogoda brzydka, 19 C i pochmurnie, przeszłabym się z małym. Tym bardziej,ze pampersy się koncza. Wiec kupimy mu pakę z okazji dnia dziecka. Dzis nocka była nawet ok, nie chce zapeszać. Jeszcze biore te pierdzielone zastrzyki w brzuch, ale jeszcze tylko 3 i koniec uf... Czy to tylko w Szczecinie pogoda taka do pupy???
 
lepi, to widzę że nie tylko moja nie śpi całe popołudnia.
persefona, współczucia.
salsera, Twoja cierpliwość wreszcie zostanie wynagrodzona.

Moja Maja dziś w nocy spała od 20.oo do 4.oo. Budziłam się w nocy i sprawdzałam czy wszystko ok, ale Ona po prostu smacznie spała.
 
Wszystkim majowym maluszkom najlepszego w Dniu Dziecka

hej

Slasera - akurat rozpakujesz sie przed falą goraca 3mam kciukasy

A ja dziś witam się z dużo dużo lepszym humorem Zuzia powraca nam do rytmu domowego ale jeszcze troszkę fisiuje z rana ale to i tak o niebo lepiej niż w poniedziałek gdzie byłam bliska załamania, no i postawiłam na hałasy dnia codziennego pralka zmywanie naczyń chodzacy komputer i tv grajacy i ustawiony na dzień dobry tv żeby sobie przypomniała dzwięki domowego krzątania się mamy no i udaje się i z każdym dniem będzie lepiej
 
Hejka

U Nas dzisiaj chłodniej i wygląda na to że może padać więc siedzimy póki co w domciu.

Ilonka- ojj to dobrze że córeczka przyzwyczaja się z powrotem do domowego ciepłego ogniska i oby było tylko lepiej :tak:
Bra- uff dobry znak :tak:;-)
Melia- fajnie że tak świetnie sobie radzicie i dzielicie obowiązkami :-)
 
Witajcie :-)
Mój mały dziś mnie pozytywnie zskoczył-przespał mi czas od północy do 6.00 rano. A potem przewijanie,jedzenie i spał jeszcze do 9.00:tak:także wyspaliśmy się.
Pogoda u nas piękna,choć podobno gdzieś o jakimś gradzie mówią:confused:mam nadzieję,że nie u nas, bo mamy zamiar na spacerek ruszyć. Wczoraj nie byliśmy,bo wiatr był taki,że głowę mógł urwać. Ale moje spacerki to są w sumie takie,że wystawiam wózek przed dom i siadam z notatkami i się uczę. Mam to szczęście,że mieszkam w domku jednorodzinnym na wsi,więc mam sporo placu do spacerowania:happy:
Dziękuję za wyrazy współczucia. Było mi ciężko-tym bardziej,że to stało się tydzień po moim porodzie...Nawet pokarmu miałam mniej-co robił stres. Ciągle budzą się pytania i wątpliwości,ale to chyba tak zawsze jest jak ktoś odbiera sobie życie...
A na wesele chyba się wybierzemy-tylko jak nam teściowa da radę zaopiekować się maleństwem:-p
 
reklama
Aina Zielona gora tez zachmurzona tak chyba caly zachod ma

Matusia moja tez nie spala w dzien i jakos od niecalego tygodnia robi sobie godzinne lub 2godz przerwy. Wiec glowa do gory moze i u was sie unormuje to;)

Persefona My na wesele idziemy 25 czerwca i mam nadzieje ze moja mama da rade;P
 
Do góry