reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
no wlasnie chce sie poruszac, mam nadzieje,ze jak juz sie zacznie to dam rade chodzic... chcialabym ten bol jakos przezyc w ruchu
 
ania ruch to podstawa, także staraj się choćby szybkim krokiem pospacerować naokoło domu/bloku/szpitala ;) to i pomoże i ty będziesz czula się lepiej :) bo nie będziesz tak skupiona na bólu :)
 
Witam was kobietki. Wiem że mało mnie, na swoje usprawiedliwienie mam to że mój laps jest nadal zepsuty i nie wiem kiedy uda się go naprawić i jeszcze moi rodzice są u mnie więc dużo czasu im poświęcam chodzimy na spacery gadamy i jakoś na kompa czasu nie ma. Nadia ma się dobrze z niektórych ciuszków już wyrosła. Jest małym głodomorkiem, więc muszę ją dokarmiać butelką ale nie martwię się tym bo równie chętnie jak butelkę ciągnie cyca, a dzięki temu mogę ją z tatą zostawić i wyjść na zakupy. Tatuś stracił dla niej głowę, po kilka razy dzwoni z pracy sprawdzić jak malutka się miewa. Pozdrawiam was jeszcze tydzień i będę miała trochę więcej czasu. oki uciekam bo czas karmienia.
 
styna wpsółczuję nadal popsutego laptopa..
mi ostatnio koleś dzwonił co z moimi no i nie da się ich naprawić i musze kupić nowe ... więc narazie nadal uzywam od kumpli (o jacy oni kochani hihi)
a swojego kupię niebawem :-)
nasza trójka witaj :)
persefona gratuluję :-)

a pozostałe nierozpakowane... trzymam za was kciukaski bo jeszcze tylko 3 dni zostały do końca maja(z dzisiejszym oczywiście)

a u nas pogoda się poprawia wczoraj byłam z koleżankami i naszymik dziećmy nad rzeką , spacerowałyśmy sobie a dzieci się wygłupiały :-) super !!
Emma w chuście oczywiście była
a dziś z dziewczynami już byłam 2 razy na spacerku i zaraz idę kolejny raz bo nie wiadomo czy jutro nie zacznie znów padać:confused2:


dziewczyny połączyłam kilka tematów o których mówiłyśmy a te które już nie są uzywane dałam do archiwum
 
Dziewczyny, mam pytanie do tych z już ciutkę starszymi dziećmi. Idziemy na roczek do znajomych i czas kupić prezent (założenie było takie że nie pójdziemy bo będziemy w szpitalu albo coś, ale jak widać pewnie nie będziemy). Czy roczne dziecko jest w stanie skupić się na tyle by czytac mu bajki na dobranoc? Myślałam o jakiejś książce z bajkami ale inne pomysły też mile widziane jeśli wiecie czym bawi się taki szkrab - to chłopak. Z góry dziękuję :)
 
salsera zależy ile chcesz wydac :-)
myslę że chłopców najbardziej bedą interesowac zabawki typu jakieś samochody , samoloty czy quady itp najlepiej grające i świecące :tak::-D\wiem bo byłam na 4 roczkach u chłopców i tym byli najbardziej zaintersowani ze wszystkich zabawek:tak: albo jakiś grający laptopik i śpiewający jakieś muzyczki
lub coś z zabawek edukacyjnych... najbardziej tafione :-)

książka na roczek.. zalezy też jaka.. choć mi się wydaje ze sama książeczka to trochę mało (ale też zalezy jaka jak mówię bo jak taka wielka wypasiona z wieloma bajkami to czemu nie)
zreszta nie wiem w pl jakie się prezenty na roczki daje bo nas to głównie zabawki:sorry:;-)
 
Persefona gratuluje:)

no i zapomnialam co mialam pisac heh :-)

Ja tez nie wychodze bez malej narazie tatus mimo ze chce to nie radzi sobie jeszcze najlepiej. Mala jak spokojna to ok ale jak rozplacze sie porzadnie to juz koniec zabujal by ja a ona np chce sie mocniej przytulic i spac.

Dziewczyny ktore maja egzaminy zycze powodzenia i 3mam kciuki:)
 
reklama
Do góry