reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Laski śmigać na porodówkę,maj się kończy.
U mnie dziś pogoda marna słońce Jaipur sobie zabrała no i wiaterek mi przysłała :p
 
hej, u mnie za to pogoda super :-) maly laduje sobie baterie na pozniej, wiec mam chwile dla siebie ;-) wiec bezczelnie leze sobie na kanapie i patrze sie w monitor, a co tam sprzatanie nie ucieknie..
 
Mój mały też zasypia właśnie. Ja muszę ruszyć cztery litery bo kumpela właśnie napisała że wpadnie w odwiedzinki ze swoim maluchem i muszę tu trochę ogarnąć.
 
ja siedze sobie, maluch śpi, zaraz pewnie się obudzi na cyca. Poprasowane, obiad jest. Może spacerek? tylko ta pogoda taka niepewna. Chciałabym umieć ugotować coś z niczego jak pani z "przepisu na życie":p
 
Witam się ja z małym przy cycu;-)
U nas pogoda wietrzna i jak tu wyjść na spacerek?! Mały robi mi pobudki po 4:00 i do 6:00-7:00 sobie marudzi i nie ma zamiaru spać.
86ania86 pewnie się zaczyna. Ten krwisty czop zwiastował poród u mnie jak i u mlodej_i_pieknej.
salsera to radzę ci wykorzystywać czas na przygotowania do obrony-bo później maluszek pochłania dużo czasu i energii.
aina110 z tymi egzaminami to zależy czy maluszek da ci sie pouczyć czy nie. U mnie wczoraj to był tylko test,ale w sobotę czeka mnie opisówka,więc trzeba przygotować się konkretnie:tak:Muszę,więc pogadać z małym,żeby dał mamie odsapnąć i się poczyć.
jaipur gratuluję wyjścia i życze udanej zabawy.
 
ania u mnie krwisty czop odszedł na 9h przed porodem ;D
aina mnie wręcz denerwuje ta pani z "przepisu na życie", za dużo tych smakołyków! przeciez to niemozliwe móc takie rzeczy w domu robić!!! eh zazdrość ;)))
persefona ja to będę miała problem z zostawieniem małej beze mnie, narazie jestem na etapie , że MUSZĘ być blisko ;) aż położna środowiskowa powiedziała, że mam pić meliskę, bo nadgorliwa jestem ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ania śmigaj na spacerek, odważnym krokiem, ja przez cały poród byłam w ruchu, między skurczami latałam jak przecinak i zobacz jak szybko mi poszło :)
 
Do góry