reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

dzięki dziewczyny za odpowiedzi.Na 2-3 godziny(czyli na jedną butlę) wychodziłam , np po zakupy,ale teraz to ma być całe popołudnie.
Dzisiaj też siedzieli sami, tyle,że wyskoczyłam na targ po świeże warzywka i swojską kiełbaskę.Ale bez butli.W razie czego zawsze jest zamrożone.Mały już pił z butli,także nie ma z tym problemu.
Chętnie wyjdę z domu, tylko musze się pohamować żeby nie pisać smsów co kwadrans i pytać się jak sobie radzą.

co do dentysty- to byłam już na kontroli po ciąży .. i co? i 3 małe ubytki,na moje oko to ich nie zauważyłam jak sama sobie oglądałam,ale to i lepiej.Bo jak widać to zazwyczaj już jest źle.Także prawdą jest ,że ciąża osłabia zęby.
 
reklama
Ja już też rozmnożona! W moim przypadku pełnia zadziałała :-)
Po 5 dobach w szpitalu wróciłam, ogarniam się powoli i gratuluję Wszystkim Nowo-rozpakowanym!:tak:
 
u nas się pogoda porpawiła więc za godzine idziemy na spacer z kolezankami i naszymi dziecmi na spacer wzdłuż rzeki :)
mam nadzieję że Vi sie wyszaleje bo w domu to mi już wariacji dostaje.. taka sie maruda zrobiła...ciągle woła na dwor a w domu juz się nudzi ... yhhh


ania... motywacja?? zobcaz ze juz 28 maj.. to dopiero mtywacja :-p
 
Witajcie kochani:))
dopiero sie zarejestrowałam mam nadzieje,że szybko się tu odnajdę.
jestem w 40 tc i 3 dniu ciąży.
Miałam termin na 25 maj.. ale nadal nic.
30 maja ide do szpitala być moze na wywołanie.
bardzo się boję.:-(
 
Dziewczyny nie pamietam ktorej saczyly sie wody?Ile tego mniej wiecej bylo i po jakim czasie pojechalyscie do szpitala?
Umnie chyba wlasnie sie zaczynaja saczyc, nie duzo, tak od godziny.I zanim zadzwonie do nich sie zapytac to chcialabym miec jakies porownanie co w Polsce robia w takiej sytuacji.Z gory dziekuje za pomoc.

Juz chyba znalazlam,Jaipur Tobie sie saczyly wody,poczytalam o Twoim porodzie,mam nadzieje ze u mnie to nie jest nietrzymanie moczu hihi,no i chcialabym uniknac cc.
 
Ostatnia edycja:
Nasza trójka witaj:) udzielaj się systematycznie to na pewno się wciągniesz:):):)

Karolq polecam się :):)

Orzeszku trzymam kciuki żeby to już było :)
 
reklama
Witam się wieczorowo;-)
Ja dziś byłam zmuszona zostawic po raz pierwszy małego z babcią, bo miałam egzamin na uczelni. Nie było mnie 2,5 godzinki,ale mały był grzeczny. Zrobił kupę aż po same stopy:-) Później dostał moje odciągnięte wcześniej mleko-wypił,poleżał,porozglądał sie i poszedł spać. Jak wróciłam,to spał jak aniołek. Ulżyło mi,bo wczoraj cały dzien dał mi popalić i dziś od 4:30 do 7:00 też. Egzamin zdałam na 5!:tak:Jeszcze czeka mnie jeden za tydzień, a później już tylko wpisy i obrona 4 lipca. W ogóle kumpele z roku zrobiły mi prezent i kupiły małemu parę drobiazgów-o mało się nie rozkleiłam. Szczególnie jak zobaczyłam białe miniaturowe adidaski z piłką nożną:rolleyes:
Orzeszku oby to było już:tak:
jaipur jak mąż chce zostać z dzieckiem to korzystaj.Mój chyba na razie by nie został...Owszem kąpie go,raz z musu przewinął,ale jak mały płacze,to zaraz mnie woła bo czuje się bezradny:rofl2:
nasza-trójka witamy;-)
 
Do góry