reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Witam się weekendowo.

Ja jeszcze na dłużej niż 2 godzinki nie wychodziłam sama,ale Jaipur spokojnie odciągnij mleko i idź.Jak tatuś chętny do zostania to korzystaj. Moja kumpela to nawet sama po zakupy do sklepu nie może wyskoczyć bo tatuś nie chce z dzidzią zostać.
 
reklama
jaipur ja nie zostawiałam , co najwyzej na godzinke jak poszłam z Viki po zakupy na kolacje:-p

ale mozesz sobie odciągnąc mleczko i isc .. tylkpo radziłabym najpierw sprawdzic czy dziecko bedzie ładnie piło z butli bo gorzej jak się trafi zonk i nie bedzie chcialo pic i będzie płacz


a mnie nadal szczenka boli :-( buuuuuu
 
Hejka


Humor mam do bani przez pewnego "Pana" liczę na to że zbiegiem dnia się poprawi...


Ja jeszcze nie wychodziłam na tak długo ale to nie z obawy po prostu nie miałam okazji :-(
 
kamcia wspolczuje bolu :( wstyd sie przyznac ale rzecz ktorej najbardziej sie w zyciu boje to..DENTYSTA :-D:zawstydzona/y:
mandrzejczuk, alex napewno nie jest wam latwo patrzec jak wasze chlopaki mecza sie przy tym naswietlaniu, ale jeszcze tylko chwilka i bedziecie w domu, i co najwazniejsze - ze zdrowymi maluchami :tak:

moj maly najdluzej sam z tata byl na jakies 40 minut - jak poszlam sie kapac :-D tata dzielnie sobie poradzil patrzac na syna ktory caly ten czas przespal :-)
 
sylwia mój mąż tez się boi entysty.. ile razy go już umawiałam na wizyty.. i nie poszedł ani razu:sorry:
ja do dentysty lubie chodzic i kontrolowac zęby ale tu w ie się zaniedbałam i stąd taki mi sie problem z zębem zrobił a teraz cierpie.. i bede chodzic na nowo regularnie ...

ale nie ma sie co dziwic jak polski dentysta za samo wyrwanie bierze 100euro a za kanałowe leczenie aż 400euro!! więc nei ma co do niego chodzic:baffled:

futrzaczku nie martw sie moja ma mjiesiąc i tez nie mialam okazji jej tatusiowi zostawic, a z chęcia zostawiłabym obie na pół dnia i niech zobaczy jak to jest ;-)
moze wtedy mnie bardziej doceni bo ostatnio cos mnie zaniedbuje i mysli ze ja to sobie siedze to znaczy ze odpoczywam:sorry: fajnie by było jakby on tak poodpoczywał....:-p:-D

młodamamusia niedługo się rozpakujesz nei bój sie :-)

mandrzejczuk , alex mam nadzieje że szybko bedzie po wszytskim :-)
 
Witam sie i ja:)
Mala dala mi pospac w nocy to nie musze odsypiac w dzien:D
Ja z tatusiem tez tylko na godzinke zostawialam jak jechalam na zakupy. A na wiekszy szoping biore ja ze soba:D Wczoraj trzy godziny buszowalysmy po sklepach. Kupilam sobie wreszcie bluzki w odpowiednim rozmiarze:-)
Alex,mandrzejczuk - trzymam kciuki zebyscie czym predzej byly w domku.
A nierozpakowanym zycze rozpakowania i lekkiego porodu:tak:
 
reklama
Do góry