reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

ania - mój naturalnego sposobu się boi stosować, bo obawia się że mógłby, uwaga, wywołać poród :-D Aż chce się powiedzieć - stary, tak z grubsza by o to właśnie chodziło, przesz z takim brzuchem i w takiej pozycji to chyba nie dla przyjemności.
 
reklama
Witam.Ja dziś jakaś obecna nieprzytomna nie wiem czemu, bo mały dał mi pospać w nocy, może to przez pogodę :/
 
hello hello babeczki witam sie z dobra wiescia moj Zuziak nie ma rota byly właśnie wyniki z kupki i jest wporzadku i może w pon wracamy do domciu , bo wczoraj normalnie puscily mi nerwy i sie poryczałam z tego wszystkiego i jeszcze na dodatek mała miala takie wzdecie że plakala co chwila ale dostałysmy kropelki i po karmieniu i w trakcie baki szły że ja takich nie potrafie potem kupka meeega po strzykawkach nocnych ale mój mały ssaczek taki apetyt ma że wczoraj co godz na cycu że na obchodzie aż sie pytalam czy w tych strzykawach daja coś na apetyt bo ona nigdy tak mi nie jadla często , to pani mi powiedziala że tak i oznacza że wraca do zdrówka jeeeeee:-)
Sorksa że tylko o sobie ale bede na bierzaco jak wrocimy do domciu
buziaki mamcie
 
oj tak oby nie chorowały dlatego dla majowych bobasów dużżżżżżżżżżżoooooooo zdrówka i szpital szerokim łukiem nech omijaja bo chyba nie ma nic gorszego dla matki jak patrzec na dziecko pockute od wenflonów i wstrzykiwane nowe porcje leków :( i przy tym płaczu a płaczu i nie ważne czy spi czy jee ja schudłam 3 kg od niedzieli
 
oj tak oby nie chorowały dlatego dla majowych bobasów dużżżżżżżżżżżoooooooo zdrówka i szpital szerokim łukiem nech omijaja bo chyba nie ma nic gorszego dla matki jak patrzec na dziecko pockute od wenflonów i wstrzykiwane nowe porcje leków :( i przy tym płaczu a płaczu i nie ważne czy spi czy jee ja schudłam 3 kg od niedzieli

Rozumiem cię i to doskonale. Ja nie mogłam patrzeć na skute rączki mojego małego i serducho mi się ściskało jak go na kolejne badania zabierali, potem jeszcze ten wenflon do antybiotyku... modliłam się,żeby mu tylko w główkę nie wbijali:(
 
ilonka super! oby jak najszybciej do domciu:)

Ja mam cichą nadzieje że cos sie u mnie zaczyna..po wczorajszym "masażu" szyjki leci mi pełno gęstego śluzu podbarwionego krwią. Zaaplikowałam sobie podpaske bo wkładka przesiąkała momentalnie. Poza tym co ok. 30, 45 min mam mocny ból podbrzusza który trwa chwilę i ustaje. Nie wiem czy to ma jakies znaczenie ale łudzę się że TAK...

Jak czytam o tym jak męczą Wasze bobaski to łzy się cisną do oczu..nie wiem jak ja przetrwam takie sytuacje o ile będą miały miejsce :-( Trzymajcie się mocno dziewczyny.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka :-)

U Nas dzisiaj pochmurno deszczowo i zdecydowanie chłodniej , więc póki co siedzimy w domku :-( ale jakoś co chwilę organizuję coś Szymonowi więc nie jest źle a moje drugie maleństwo hmm ciiii nie mogę zapeszać powiem tyle że jest kochany dla swojej mamy :tak::-)

Bra- a wkładacie małą do kąpieli owiniętą w pieluszkę tetrową ? nie które dzieciaki tak lubią więc warto to sprawdzić :tak: nie czują się wtedy takie gołe a w wodzie stopniowo można odkrywać i myć maluszka :tak:
Ilonka- cieszę się razem z Wami Buziak dla malutkiej :*
Jolek- ja też się dobudzić nie mogłam ale wzięłam się jakoś w garść i już obiadek mam nawet podszykowany ale głowa też coś mnie ćmi :crazy:
Mycha- chyba się zaczyna ! trzymam kciuki! :-)
 
Do góry