reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

jaipur a szczerze to ja też się zastaawiałam czemu jesteś na majówkach skoro termin na kwiecień:-D
no i zapomniałąm co ejszcze miałam pisać..

aaa
jolek współczuję remontów...
matusia witaj ponownie :-)
jolkaaaa równiez witam
mandrrzejczuk w kole od wózka rozumiem... no to nieźle:szok:

idę oglądać film :-)
jutro D ma wolne więc pewnie a dżo nie posiede na BB ale bapewno wpadnę :-)
 
reklama
Jolek27 mi lekarka powiedziala, ze nawet do miesiaca moze opuchlizna byc! :szok:
A u mnie stal sie cud nad Wisla :-D Mlody przespal cala noc! Nakarmilam go po polnocy i tak sobie kimal smacznie do 6.30 o mamusiu zeby tak juz zostalo
 
Czy to tylko moje dziecko takie uparte i chce umilic mamie noce? budzi sie co 2-2,5 godz i malo tego pozniej siedzi jeszcze ponad godzine i rozglada sie nie moge go uspic i ja siedze taka na pol przytomna
 
karolq nie tylko Twoje dziecko, moje jest tak samo uparte :) i wykańcza powoli mamusie i tatusia.

Dziś się wybieram na pierwszy spacer wózkowy ... ale jestem tak zmęczona, że nawet bardzo siły nie mam, żeby się z tego cieszyc :(
 
Hejka :-)

Wczoraj zostawiłam telefon w samochodzie a mąż pojechał do pracy i jestem bez :-( strasznie tego nie lubię :dry:

Tak tak dzieciaczki to wiedzą kiedy narobić :tak::-D mój też notorycznie wali na przewijak ale ja mam ceratkowy więc luz :-p

My też chcemy wyjść na pierwszy spacer ale jestem uzależniona na początek od czyjejś pomocy bo mam jeszcze wózek w domu , napisałam sms do mamy z neta może przyjdzie a jak nie hmm trudno :sorry2:

Mandrzejczuk
- a pokazałabyś jaki masz pas ? pytałam już też stynki o to ale nie zagląda a ja jestem zdecydowana sobie kupić tylko nie wiem jaki :sorry2:
 
karolq8 ja swojego juz rozpracowalam on sie po prostu nie najadal, zasypial mi w trakcie jedzenia a ja go odkladalam a on po prostu sobie przerwy robil, jak krotko je budz go i wsadzaj cyca do tej pory az bedzie sie odwracal i odpychal, u mnie to oznacza, ze jest najedzony i potem dlugo mi spi. Zrobilam tak rano wiec najadl sie duzo ale nadal nie chcial spac tlyko sie wiercil i gaworzyl, wiec myk go do nosidelka zabaweczke w lapki zeby cos mietasil i buju buju i spi mi juz 3 godziny

Futrzaczku ja mam taki pas, fajny jest bo "oddycha" przez te dziurki no i jest wkladany przez nogi, bo te haftki to na pewno rozpinalyby sie na faldach, no i kolor bezowy super sprawdza sie przy bialych bluzkach



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

dopiero na zdjeciu zauwazylam, ze mi sie prawy cycuch nie miesci w staniku, hahaha a mam w nim tyle mleka ze jak przed chwila odciagalam recznie to strzelalo az na 3 sikawy hehe maz sie smial to dostal strzale w oko :-D
 
Witam się :)
dziś trochę planów mam więc tylko zaglądać będę a napiszę może później.
Ja mam mieszane odczucia co do pasa - bo tyle co ludzi to tyle opinii i jakoś żadna z nich mnie nie przekonała, ale jak patrze na ten mój wielce rozciągnięty brzuszek zaczynam się poważnie zastanawiać.
 
Mandrzejczuk Tyle ze moja mala sie najada bo wlasnie odpycha tylko ona lubi zasnac przytulona i ja tak tule ale ona nie zawsze chce spac i tak zasypia po godzinie i dlatego po 2 sie budzi bo czas mija i znow glodna:p
 
reklama
Do góry