reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Salsera nie możesz chodzić w ciąży do lipca bo nie masz już więcej owoców na suwaczku :-D A jak tam się parapetówka udała??
 
reklama
jolek tak udziela się na irlandkach , wczoraj czytałam to chyba do szpitala pojechała i ponoć ma już rodzić .. dzisiaj jeszcze nie wchodziłam , ale wszystkie czekały na jakieś wieści..
zaraz zerknę tam czy już nie urodziła bo ona miała termin na 26 maja ale ma tarczycę więc może ją wcześniej dadzą na wywołanie... nie wiem bo szczerze tam dziewczyny piszą o 100 razy więcej niż my :-p i nie zawsze wszstko doczytuję dokładnie a tam zaglądam raz na dzień czasem na 2 dni.. więc ciężko się nadrabia

edit , tak urodziła już dzisiaj
 
Ostatnia edycja:
Madzik wiem co czujesz też chciałam córeczkę zobaczyć po drugiej stronie, mieć pewność, że jest zdrowa. A kazała na siebie czekać 8 dni po terminie, każdy kolejny dzień był dla mnie dłuższy niż tydzień, ale jak już była gotowa to wyskoczyła raz dwa, czego Ci życzę. Ah i koniecznie podziel się co Ci gin powie.
 
witam sie dzis troszke smutno bo niestety szpitalnie :-( nasza mała gwiazdeczka niestety tu wyladowała katarek przerodził się w zapalenie pluc i zostajemy tu minimum tydzień , troszke nerwów zjedliśmy z mężem ale najważniejsze że jest w dobrych rękach i teraz z każdym dniem bedzie lepiej
 
jolek, gag urodziła Stasia (3660 g i 58cm) 16 maja:)

A było to podane na forum czy jestem tak nieprzytomna i nie pamiętam???
A czemu ona już się nie udziela??Nie lubi już nas:(

Ilonka
współczuję. życzę szybkiego powrotu do zdrowia dla córeczki.

My już po popołudniowym spacerku. Pogoda cały dzień piękna co się dało odczuć na dworze. Wybraliśmy się na spacer po obiadku na lody na Skwer Kościuszki. Ludzi od groma,chyba już się sezon na turystów zaczął. Wózkiem ciężko przejechać!
 
Ostatnia edycja:
Witam jak mi się uda to opiszę wreszcie mój poród, ale słyszę że kołyska się odzywa więc obaczymy czy zdążę. Pozdrawiam
 
Alex super i na Ciebie przyszła pora:) Trzymam kciuki za szybką akcję i czekam na wieści:)
 
reklama
Do góry