reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

To jest żmija zygzakowata. Teraz wychodzą na słońce i się wygrzewają. Lepiej nie nadepnąć bo jest jadowita ale nieruszana spokojnie odejdzie.

Kamcia ty się nudzisz a ja krążę po domu, bo mi dziecko szyjkę i żebra masakruje:baffled:
 
reklama
Dzień dobry :-)

Ale cudownie przeczytać wieści o kolejnym Maluszku tak z samego rana, od razu jakoś lepiej się czuję :-)

Wczoraj miałam spokojny dzień w przeciwieństwie do większości z Was :-) Wieczorem poszłam z teściową do Kościoła i jak wróciłam do domu to padłam od razu, a dziś nawet nie słyszałam jak M wstawał do pracy. Dopiero jak się ubierał to mnie obudził i już wstałam sobie o 6. Teściowie dziś jadą do Zakopanego a my zostajemy sobie sami, więc już leżę brzuchem do góry bo mam zakaz rodzenia przez Święta :-D Jakby to ode mnie zależało :-D Idę zrobić kawusię i lecę na inne wątki.
 
Marzena a fuuuuj jaka bestia! Ja to sie brzydze takich obslizglych gadow brrrr

Mnie cos dzisiaj cmi w glowie, mam nadzieje, ze sie nie rozkreci.
Musze dzisiaj zaaplikowac psiakowi kropelki od kleszczy, bo takie mutanty w tym roku sa, ze az sie zastanawialam czy to aby na pewno kleszcz. Wczoraj Majki przyszedl z podworka ja patrze a tam zapiernicza mu po loczkach takie cos wielkosci jak pol maleog paznokcia i drutuje pedem w strone skory, skubaniec tak spierniczal, ze go zlapac nie moglismy, ale w koncu sie udalo zanim ukasil, ale bydle takie, ze hej, dobrze, ze Miki ma biale wloski to chociaz wszystko widac czarno na bialym.
 
Witam się i ja, super że Ypra już ma synka ze sobą, chyba szybko im poszło :tak:
Ja się w końcu zmobilizowałam i spakowałam torbę do szpitala przed chwilką, a teraz do sklepu na zakupy. Potem szykujemy koszyczek ;)
 
Witam sie z rana;)

Mandrzejczuk powiedz mi jakich kropelek uzywasz? Bo w tym rokku bylam tylko 2 razy na spacerze w lasku i dwa rady kleszcza zalapala wlasnie duze jakies one. I niechce probowac wszystkiego tylko odrazu cos skutecznego;)
 
witam się sobotnio,

karolq wprawdzie ja nie mandrzejczuk:D ale my używamy kropelek Frontline i są skuteczne.Tylko trzeba pamiętać o aplikacji co miesiąc- można uzywać przypominajki smsowej na ich stronie- dostaniesz wtedy smsa przed zbliżającym się terminem ponownej aplikacji.
Coraz więcej z nami mamusiek i ich maluszków, to takie wzruszające..
Tylko mąż mi zaczyna ciągle przypominać ,że on już w stresie jest, bo lada chwila się urodzi.Nie wiem skąd nagle u niego taka nieciepliwość, zawsze to ja byłam mniej cierpliwa..Na dobrą sprawę może i za 2 tygodnie się urodzić..
Lecimy na małe zakupy, a potem odpoczywamy, bo taka piękna pogoda:))) ciekawe jak długo się utrzyma?
 
Dzień dobry!! :-)

My po śniadanku i też zaraz zmykamy na zakupy na piechotę bo taka ładna pogoda, że aż szkoda się nie przejść :) Potem zrobimy coś do jedzenia na jutro i posprzątamy..
Coraz więcej majowych Maluszków już jest po drugiej stronie brzuszka. Także dziewczyny musimy zaciskać nogi bo jak tak dalej pójdzie to majowych dzieciaczków urodzi się tylko garstka ;)
Pewnie nie za bardzo będę miała czas żeby pisać na forum, bo dzisiaj robota w domu a jutro goście, ale postaram się chociaż na bieżąco czytać, zebym nie miała za dużych zaległości :)

Tak więc już teraz życzę Wam wesołych, spokojnych, rodzinnych i ciepłych, słonecznych Świąt w dwupakach :)
 
reklama
Do góry