reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Wsisienko dzidzia już duża, spokojnie możesz rodzić, nie martw się. Lepiej i bezpiecznej jej będzie poza twoim brzuszkiem.

Sylwia
ja też nieślubne, pierwsze też było nieślubne, potem zrobiło się ślubne a teraz historia zatoczyła koło (oby ciąg dalszy tylko nie był podobny).

Nie wiem jak wasze dzieci ale moja mądrych książek nie czyta, wcale nie jest mniej ruchliwa, kopie okrutnie, nie daje spać, aż lekarz zaproponował wizyty na ktg jakby zaczęła szaleć. A ona po prostu tak ma, wali kuloskami po żebrach albo świdruje rączkami przy szyjce.

A w ogóle to właśnie zjadłam czekoladę z doopy :-D Nie mam pojęcia jakim cudem cała tabliczka znalazła się w samochodzie pod moim mega tyłkiem, rozpuściła się na zupę i po zastygnięciu uformowała w dwa, wielkie poślady :zawstydzona/y: Zjadłam całą, co będę rodzinę doopą częstować :-D:-p
 
sylwia , styna jeszcze są z tego co wiem 2 nieslubne :tak:wiec nie jesteście same...
a ja też byłam nieslubna jak Vi urodziłam i też mi to nie przeszkadzało.. ważne że się jest razem i ma się wspólne plany na przyszłość:tak:

moja Vi też była może ztakiej wpadki kontrolowanej eśli tak to można nazwać..
w styczniu postanowiliśmy ze zrobimy sobie dzidziusia... no i ... działalismy aż na poczatku marca pojawiły się 2 kreseczki na teście:-D szybko poszło...:-p

a teraz staraliśmy się znów od samego poczatku b o chcielismy rok po roku...
ale jakoś się nie udało na 2010 ale i tak się cieszę, maj to piękny miesiąc:-D

zaraz zrobię listę bo mam lepszego lapka od Vi chrzestnego bo sąsiad ma wolne więc musiałam zaczerpnąć innego źródła.. a ten lepiej chodzi i się nie tnie:tak:
 
Ooo to fajnie :) Niedługo mi stukną 22 lata ;]
No to ja tez w waszym wieku :) 21 maja dokladnie bedzie 22.
A my jestesmy ze soba 2 i pol roku i slubu nie mamy :) Ale planujemy :-) Staralismy sie o dzidzie po pol roku zwiazku, ale ze M. pracowal w Norwegii, ja dojezdzałam stamtad do szkoly do Polski, to udało sie dopiero po 7 miesiacach. I niestety skonczylo sie to poronieniem :-(Ale po kolejnych 7 miesiacach sie udalo :-) A miesiac przed zajsciem w ciaze, M. mi sie oswiadczyl, chcielismy wziac slub w tym roku, ale teraz przelozylismy na 2013.
 
Dziewczyny ja jestem po ślubie, ale jestem zdania, że ten niczego nie zmienia. Dziecko ślubne czy nie, nie ważne, oby było zdrowe i kochane przez obojga rodziców... :tak:
Mandrzejczuk przez Twoją czekoladę mój właśnie jedzie do sklepu... :-D
Wisienko &&&&&&&
U nas dziś 23 stopnie, w czwartek ma być 26, czyżby lato się pospieszyło...
 
Wisienko, nic się nie martw, maluszek już sobie poradzi poza brzuchem i będzie wszystko git:) Kciuki zaciśnięte:)
Sylwia, za te naleśniki to naprawdę masz przekichane! I to jeszcze z truskawkami! Nie masz dla nas litości:)
 
dziewczyny przykładowo zrobiłam już 2 wpisy w listę ..
czy możecie ocenić , czy może tak zostac czy coś zmienić??:-)

teraz tylko czekać na dokładne informacje i na kolejne wpisy:-p
 
reklama
Ufff nie dawno dotarliśmy do domku , jesteśmy już po kolacji a Szymcio nawet już po kąpieli i teraz siedzi grzecznie w swoim wozie i ogląda baję ;-):-)

Wisienko- trzymam kciuki aby wszystko było OK! Buziaki :*
 
Do góry