reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
wisienko ja również trzymam kciukaski :&&&

daria z tą długością porodu to różnie moze być .. bo nie każdy wie od jakiego momentu liczyć..
jednym odchodza wody inne maja skucze i rozwarcie.. i czy od 1 bólu jaki się pojawi czy od rawarcia..
nie wiem czy nie byłoby za dużo z tym problemu??
 
wisienko trzymam &&&&&&&&&&

Hope masz mnie na sumieniu(prawie) zakrztusiłam się pożeranymi ciastkami jak przeczytałam Twój post o czekoladzie

co do maluszków- to ślubne czy nie, kochane ma być! i w kochającym się domu
 
Witam wieczorkiem...
Dziś też trochę latałam, że mnie przy kompie nie było. Zaczęłam pranie maluchowe i pierwszy raz prałam w orzechach :) takie potem rozwieszone na dworze teraz pięknie pachnie. :) Mój M strasznie narzeka, że dużo tego, a to dopiero były pieluchy i prześcieradełka... Idę coś skonsumować, myju i spać bo Tymek mnie rozciąga i strasznie boli ;/
 
ViKamcia, masz racje, za duzo z tym problemu :) Tak jak jest, jest git! :)

Hope, mnie tez tak rozbawiłas ta czekolada ze sie smiałam z 10min sama do siebie :-D
 
hehe Hope ale ty mnie kobieto rozbawilas :-D

A dzieci slubne czy nie, niewazne. Wazne aby bylo kochane i niczego mu nie brakowalo. Ja pamietam jak niedawno pragnelam czuc te ruchy, a teraz mam ich czasami dosc, dzisiaj maly tak dal mi w kosc, ze az sie poplakalam przy obiedzie, strasznie nisko mi gmera a to bolesne jak diabli...
 
reklama
Hope ja się kiedyś uduszę przez Ciebie ze śmiechu.

Jestem dzisiaj wykończona!!! Zaraz zagonie do wyrka Paulinę, kot już śpi, A poszedł na "paletki" a ja marzę o kimce. Ale jak teraz bym zasnęła to potem co? Na 10 jutro znów ma przyjść faciu od zmywarki bo się pstryczek jednak skopcił i jutro będzie z nowym do wymiany. I dopiero jak pójdzie to będę mogła się kimnąć zgodnie z tradycją. Dzisiaj nie mogłam i stąd padam na ryjek.

A jutro idę na mecz siatkówki :D:D:D I będę pewnie w polsacie jak zwykle ;) Wymyśliłam (w żartach), że sobie na gołym brzuchu wymaluję barwy klubowe i wtedy kamera mnie pokocha na bank!!!

Jak mi się żuchwa nie połamie zaraz albo nie wypadnie z zawiasów na podłogę to będzie dobrze!
 
Do góry