reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

Lepiej zrobić niż później mieć wyrzuty sumienia, że czegoś się nie dopilnowało :tak: Po co snuć domysły jeśli można mieć pewność. Jolkaa słuszne podejście :-). A tak btw jesteśmy z jednego roku ;-)
 
reklama
Jolka 22 lata :szok: ja też tyle chcę
Jak się masz stersować to zrób sobie to badanie, choc mi się wydaję że natym etapie ciąży skóra swędzi bo jest już mocno napięta
 
Ja w styczniu skończyłam sporo więcej a we wrześniu będę 11 lat po ślubie, a znam mojego męża 16 lat.Mówię mu że my to już jak brat i siostra:-) tyle lat się znamy
 
jolka nie wiem czemy ale mysklałam e jesteś trochę starsza:-p
jeśli chodzi o swędzenie to raczej nie cholestaza...a po prostu napięta skóra..
na cholestazę swędzenie jest maszkryczne
i swędzą napjpierw nogi i dłonie... poźńiej całe ręce i się rozwija swędzenie że o niczym innym nie myslisz jak o drapaniu...


a ja wróciłam ze spaceru... mała nadal się słabo rusza... normalnie nie wiem.. na szczęście jutro jedziemy do szpitala..
więc dowiem sie co i jak..
ruchy czuję ale rzadko i krótko.. co mnie zastanawia.. nie poamiętam jak miałam z Vi.. chyba tak nie panikowałam , albo moze kopała dużo stąd się nie przejmowałam..
no nic zobaczmy jutro..
jestem zmęczona ale idę robić obiadek.. zaraz wrócę...

aaaa i w piątek chyba już beę mioałą laptopa nowego!! :-)
wtedy od razu zabiorę się za nowy temat z naszymi maluszkami w roli głównej:tak:
 
Kamcia ja tak wczoraj przez małą jak na szpilkach siedziałam bo się prawie wogóle nie ruszała, już mówiłam do P że jak dzisiaj jej nie przejdzie to jadę do szpitala, a ta zołza mała jak tylko weszłam wieczorem do wanny to tak się rozbrykała że mi usnąć nie dawała. Położna powiedziała mi że teraz dzieci już mogą się słabiej ruszać bo mają bardzo ciasno i jeszcze pozycja niewygodna.
 
reklama
Kamcia taka młoda Mamusia ze mnie będzie :) Dzidziuś planowany i wyczekiwany.. Miałam straszne kłopoty z zajściem, brałam leki, także ogromne szczęście jest to dla nas :)

Ważne że w ogóle czujesz, że się rusza.. Dzidzie są teraz już dosyć spore i mają mało miejsca, więc to pewnie dlatego.
 
Do góry