reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

mandrzejczuk - spokojnie, nie denerwuj się tak. Ja zamówiłam piżamki z allegro. Spzedający :klimczak 69. Mają naprawdę spory wybór i gatunkowo towar bardzo dobry. Cenowo też fajnie.

Ja mam pokupione 3 koszule i jedną piżamkę. Jedną z koszul kupiłam sobie na takich cienkich ramiączkach - z myślą o porodzie ale chyba też poproszę o szpitalną na sam finał bo tych nowych to mi troszkę szkoda.

Co do prania to już pisałam że wyręcza mnie moja mama kochana a mi zostało zrobić miejsce w szafie dla młodego.

Wczoraj przyjechał wózek - więc wszystko właściwie gotowe. Resztę rzeczy będziemy kupować na bieżąco bo i tak nie ma tego gdzie składać. A ile pieluch mam kupić na zapas ???
 
reklama
No to się naczytałam od wczoraj.
Trzymam kciuki z rodzące, a Stynie współczuje na takich bólach. 130 na KTG to dla mnie było strasznie bolesne, a Ona juz tak długo.
 
jestem... :-)
no widzę ż enadal cisza...
kumpel ma wolne więc nie posiedzę cały dzięń ale wysłałąm męża żeby z nim pograł trochę w PS to mogę poiedzieć
hehe sobie wymysliłam:-p

adiaps t-shirt ma być duży luźny na porodókę , a nie na salę... tylko po to zbey po porodzie go wyrzucić.. ja miałam mojego D ale jak dawali mi znieczulenie zzo musieli mi dać swoejgo gołodupca z rozcięciem na całych plecach:-D wiec koszulka wróciła do domu...:-p
 
Kamcia rozumiem ale mówię co nam powiedzieli- T-shirtom mówimy NIE! ;)
mandrzejczuk- spokojnie, ja zamówiłam na allegro jedną koszulę i jak przyszła to się załamałam. Zamówiłam L-kę ale jak przyszła i zobaczyłam jaki to worek to się załamałam i ta na bank pójdzie na sale porodową :D

kurcze wczoraj ćwiczyłam sobie w domu serię ćwiczeń ze szkoły rodzenia i jestem trochę załamana bo jeszcze tydzień temu robiłam je bez problemu a wczoraj miałam już taką zadyszkę i niektórych ćwiczeń nie mogłam wykonać. Trochę to straszne, co będzie za 3 tygodnie :) a jak u Was z kondycją?
 
Hmmm kondycja... A co to? Bo ja już zapomniałam. Poszłam do sklepu i po dziecko do przedszkola i się zmęczyłam.

Jakaś cisza tu panuje... Dziewczyny, może Wy wszystkie gdzieś poszłyście a ja nie dosłyszałam gdzie ta zbiórka??

I od dziewczyn też zero wieści. Mam nadzieję, że Styna urodziła tylko nie ma głowy nam pisać. Bo jak tyle się męczy to jej współczuję!
 
Jestem na chwilę. Od Styny nie mam żadnych wieści jak na razie, a nie chcę jej co chwila zawracać gitary smsami. Pisałam chwilę z Poziomką. U niej ogólnie bez zmian,męczy ją dzisiaj straszny ból głowy dlatego nie siedzi przy kompie.
 
no tak was nie ma a ja męża posxcięciłam zeby przy kompie posiedzieć :-p
a dokładniej wysłałąm go z kupkmlem od komputera na ryby:-D
i wrócą o 20:-p na pl czas o 21 wieć do tej posiedzę....:tak:
 
reklama
to szybko jak na nockę...
ja ci powiemn ze nie wyobrazam sobie jak mój zacznie chodizć normalnie na 5 dni w tyg...
bo samej z mąłą to mi nudno w domu..
teraz bedziemy w 3 no ale kurde zawsze w czymś pomógł i wogóle.. a teraz będę zdana na siebie..

 
Do góry