reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Już myślałam, że któryś maluch na świecie, a tu cisza :-) Trzymam dalej kciuki!

Uporządkowałam jedną półkę w szafie, pranie małego powoli się kończy, a na gazie pomidorówka się pichci :-)
 
reklama
No u mnie ciuszki juz schna:D
Matko tylko przeraza mnie to ze trzeba bedzie to wszystko poprasowac:szok:
/Kamcia - no chyba jestes rekordzistka w tym praniu mi wyszly tylko dwa pranka a i tak suszrka cala zawalona i jeszcze musialam na dworzu na sznurkach powiesic bo sie nie chcialo wszystko zmiescic...
 
U mnie też pierwsza tura schnie. Uciekam na razie od kompa bo ja jeszcze w piżamie. Spadam się myć i trochę ogarnąć w chacie.
 
u mnie tez sie wlasnie ostatnie pranie zrobilo, schna reczniczki dla malej i fotelik do samochodu. teraz prasuje wczorajsze. pozniej planuje popakowac do torby to co juz mam, a mam prawie wszystko. tylko stanika jeszcze nie mam do karmienia, mam nadzieje ze zdazy przyjsc z allegro bo jeszcze nie zamowilam nawet. I klapki musze kupic.
To do porodu mowicie najlepiej t-shirt? Bo nie wiedzialam czy kupowac jakas specjalna pizame/koszule ? Tylko ze co tak w t-shircie z tylkiem na wierzchu?
 
o a ja tu weszłam z pewnością, że dziewczyny już po wszystkim a tu dalej cisza...

Dziękuję dziewczyny za info co do tych piżam. Nam kazali wziąć 2-3 sztuki i zastanawiałam się czy to nie za mało. T-shirtów nam "zabronili", bo niby tyłkami kobiety świecą a to denerwuje położne :) (mojemu M bardzo podobał sie ten argument)

U mnie tez już pranie schnie a ja uciekam na spacer póki pogoda w miarę dobra.
Zmotywowana, jeszcze dziś pojadę po przewijak i rożek bo tego mi brakuje :)

miłego popołudnia!
 
Ostatnia edycja:
Ja spakowałam sobie 3 sztuki, ale na poród to ja chyba tez poproszę o szpitalną, bo szkoda mi moich. No chyba, że pozwolą w T-shircie to wtedy ok. Ja też nie mam stanika do karmienia, ale u mnie to jest taki problem, że co chwilkę mam inny rozmiar i nie wiem czy jak teraz kupię, to czy nie będzie za mały za miesiąc. Nie wiem.
 
A ja się wciąż zastanawiam, ale chyba zamontuję na tyłek szpitalne :-) Na pewno do porodu ale jak będę tylko dwa dni to pewnie i na pozostałe dwa dni.
 
reklama
a ja sie wkur*** zapierniczalam przez 1,5 godz po sklepach w poszukiwaniu koszuli rozpinanej i kur** jego mac nigdzie nie moglam dostac na swoj rozmiar!!! W dodatku wszystko takie natygwałty, ze kupilam juz na odczepnego zwykla w bialo-niebieskie paski z rekawem do lokcia i dlugoscia do kolan, wygladam w niej jak wieloryb, ale ze tylko 3 dychy wydalam to mam to w dupie i tak bede w nie tylko lezec ze 3 dni, a nie spacerowac sie po oddziale. Jeszcze tylko jedna do porodu jakas musze kupic, bo u nas porodowki to takie ze do pasa najwyzej i trzeba swiecic tym i owym. W dodatku nigdzie u mnie w bieliznianych sklepach nie ma stanikow Alles no ciemnogrod jakis kurna mac i chyba pozostaje mi tlyko iternet.

Myslalam, ze jak rwoce to sie okaze, ze jestem juz forumowa ciocia, a tu dupa dziecie Styny to bardzo uparte dziecie :-D

ide sie poloze, bo strasznie jestem umeczona, ale bede nadzorowac na biezaco co i jak
 
Do góry