reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

reklama
no właśnie kamcia leń czasami każdemu sie należy :)

kurcze felek to nasza styna się namęczy :( trzymam kciuki aby miała dużo siłek
 
Ostatnia edycja:
Ja już wróciłam od fryzjera z nadzieja, że juz jakieś majowe dzieciaczki przyszły na świat, a tu cisza:)
A to moja nowa fryzurka- miałam nie farbować, ale jednak zrobiłam baleyage.
ola1.jpgola.jpg
 
Ale ja bynajmniej dziecka nie oszukuję :-p

Alex ślicznie :) tylko już teraz papilotów na tą długość nie nakręcaj bo afro na maksa będzie:)
 
a juz myslalam ze bedzie jakies dzieciatko a one siedza jeszcze w brzusiach uparciuchy

Mi tez z M. razniej jak jest w domu a siedzimy juz tak razem 8 miesiac heheh i jakos jeszcze ze soba wytrzymujemy. Ale od czerwca pewnie pojdzie do pracy

Alex ja tez ciagle mowie ze juz nie farbuje bo chcialabym powrocic do swojego koloru naturalnego, ale jak juz odrosty sa to nie moge patrzec na nie i ciagle albo pasemka albo cos a teraz juz daje rade od grudnia i mam nadzieje ze wytrzymam
 
Ostatnia edycja:
reklama
widzę że Styny mała robi nas w balona.. hehehe
ciekawe czy urodzi wkońcu czy jeszcze jednak nie...


wogóle powiem wam coś zabawnego!!
jadę dzieisj z moim D i mówię coś o praniu że trzeba to poprasować posegregować... i tak się wkręcam..
a on do mnie tak..
"zobaczysz chyba cię uduszę jak my tu tyle pracy odwalimy a się chopiec urodzi! bo ja Ci mówię że będzie chłopiec"
:-D do niego jeszcze nie dotarło i nadal ma nadzieję na syna biedaczek

daria a ja CI powiem że mi się chyba bardziej w długich czarnych podobasz..
jak widziałam Cię w blond to nie wyobrażałam sobie w czarnych ale jak już osbaczyłam w czarnych to chyba jednak lepiej...
 
Do góry