reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
nom z mężem raźniej ... ale znów jak się siedzi razem 24h to są zawsze jakieś spięcia o głupoty... ale co tam..
wolę siedziec z nim i się czasme powkurzać niż sama.. hehe


 
Bo nocka zaczyna się o 18tej, a on jeszcze musi dojechać. Jak ma nocki tu na miejscu to 10 minut i jest, a do Gdańska minimum 40 minut musi jechać,zależy jeszcze od korków.
 
Ja jestem ale jakby mnie nie było, godzinę wisiałam na telefonie a nie cierpię rozmawiać przez telefon.
 
no jolek wiem wiem że noka moze3 się zaczynać wieczorem.
ale jak u mnie słońce , ciepło.. i jakyb... popołudnie zaledwie to mi jakoś do nocki daleko.. ehhee

hope e tam nie ściemniaj ze gadac nie lubisz:-D

matko jak ja się nudzę.. nawetr nie chce mi się prania ściągać z suszarek..
chodzę z mała co chwilę na 15 min przed dom i wracamy.. heh żeby jej się wydawało że długo siedzimy:-p
bo mi się nawet nie chce wychodzić na dwór dzisiaj....

ciekawe czy dziewczyny nie milczą dlatego że rodzą już... :-)

 
reklama
Do góry