reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Dziewczyny wstrzymajcie się jeszcze z tymi porodami.... jej trzymam kciuki za Was!
Do tej pory nie myślałam o porodzie, wydawało mi się to bardzo odległe ale jak widzę co tutaj się dzieję to łapie stresa.... ja nawet nie jestem spakowana do szpitala.....
 
reklama
jolek ale u ciebie to juz w sumie możemy wyczekiwać powolutku :D 37 tydzień to już bardzo niedługo :)))) będzie małe jolczątko :)))
 
Bra nawet nie kracz ja chcę dotrzymać do maja :) będzie mały Jolek :):)

Nie zapominajmy że 20tego bubbles ma umówioną cesarkę więc ona jest następna w kolejce :)
 
reklama
No to już wiemy, że chyba Styna nam się przed Poziomki wciśnie ... Styna &&& Będzie dobrze! Zostaniemy ciociami niedługo :D
 
Do góry