reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

reklama
Witm wieczorową porą
Ale wieści
Styna trzymam kciuki, aby się jednak rozkręciło:-)
Poziomeczki a wy to mi się po nocach śnicie tak czesto o was myślę, dziewczyny wychodzcie już:tak:
Akcja pranie i prasowanie nadal trwa:-), życzę sukcesów w tej dziedzinie ja juz zakońzyłam ten etap przygotowań i chwała za to:-)
 
Ja wam mowie, ze ostatni beda pierwszymi i cos czuje, ze sama tez do terminu nie dotrwam. Tak mnie dzisiejsze niusy zmotywowaly, ze juz pierwsze pranie Oskarka jest w toku jutro z samego ranca wstawiam reszte i lece kupic najpotrzebniejsze rzeczy...
 
Gdzie się tak spieszycie baby, przez was musiałam dzisiaj prać, prasować i nawet torbę do szpitala zaczęłam pakować. Żarty sobie stroicie czy co? Ja mam termin na 10 maja i powinnam być w czołówce a ciągle spadam na dalsze pozycje, zazdrośnice jedne :-D
 
reklama
Do góry