reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Ja melduję,że białe ciuszki dla małego moczą się w Vanishu. Wieczorkiem je wstawię.

:wściekła/y:Kurde M ściągnęli na awarię,a teraz mi dzwoni,że wraca do domu i na 19tą na noc idzie! Kurde nie cierpię jak takie rzeczy w ostatniej chwili wychodzą:wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
jolek taka praca.... dobrze, że jest ta praca, ale rozumiem, że jest to denerwujące, zwłaszcza gdy np. masz coś zaplanowane a tu nagle telefon.

A u mnie w ogrodzie trwa przesadzanie tui. Trzy ogromne tuje zostały wykopane i przesadzone. M się namęczył jak głupi, ale chyba już kończy, więc zaraz obiadek :-)
 
Kurcze lody fajna sprawa, a byłam dzisiaj w Kauflandzie - mają tam pyszności np wypasione lody pomarańczowe w połówce pomarańczy... Pycha. Ale nie kupiłam i teraz klops.
Zauważyłam ostatnio że strasznie mnie wkurzają komentarze typu - ale masz duży brzuch. Nawet moja mama ostatnio tak skomentowała - że ogromny i takie tam. Nosz do choinki jestem kurde w ciąży to jaki mam mieć :wściekła/y: co ja specjalnie go pompuję? Szlag mnie po prostu trafia i już. Szczęście że mi tylko w brzuch poszło no i troszkę opuchlizny w nogi bo komentarzy o cyckach, tyłku czy czymkolwiek innym już bym nie zdzierżyła.
 
A ja caly dzien siedze i nic nie zrobilam:/ Oprocz zamowienia kolejnych bodow i skarpetek dla malej na allegro:) Moj P. mnie w koncu przeswieci,bo juz nie ma miejsca w nowej komodzie:)
jolek - nie denerwuj sie z ta praca niestety tak czasem wychodzi.. tulam mocno:)
adeczka - matko to juz w srode? Ja na Twoim miejscu to chyba bym sobie miejsca przez te dwa dni znalezc... Trzymam kciuki zeby porod byl lekki:)
salsera - nie przejmuj sie komentarzami przeciez w tym brzusiu siedzi sliczna dzidzia a co ma w ciazy rosnac jak nie brzuch?:)

A wlasnie wiecie co przez dwa miesiace nic nie przytylam, czy to normalne??? Fakt ze przez to ze mialam zle wyniki prob watrobowych to nie jem slodyczy ani smazonego, ogolnie trzymam sie diety watrobowej, ale zeby nie przytyc nawet grama??? Chyba ze waga sie popsula:D
 
Ostatnia edycja:
Jak się pewnie domyślacie nocke miałam nieprzespaną no bo stres jednak,potem od rana próbowałam się zdrzemnąć i co przymknęłam oczy to tel,esms albo ktoś wchodził do sali-NIEWIARYGODNE! Udało mi się łacznie z 1,5 godzinki wyrwać:baffled:
achh dobre i to. Po badaniu miałam plamienie (ale to normalne) i do tej pory coś na papierze się pojawia więc szyjka pracuje:cool2:
 
poziomki a oni zapodali ci ten specyfik i czekają, czy jest w planach oxy czy inne działanie? my tutaj wszystkie trzymamy kciuki! :)
 
dostałam końską dawką tych czopków bo 3 rano 3 wieczorem i zobaczymy nic na siłe bo jak szyjka jest za twarda to przy pośpieszaniu może popękać
 
Zapomniałam w końcu tej torby od mamy :sorry2: no nic może jutro mój mózg lepiej popracuje ;-)

Ja póki co wstawiłam Nasze zwykłe pranie i czeka mnie jeszcze jedno a "maluszkowe" hmm na pewno w tym tygodniu. :-p

Kamcia widać lapa dzisiaj nie ma biedna bo coś jej nie widać , a Poziomki widzę dobrze sobie radzi tak więc tak trzymaj kochana !!! :-)

Jolek- wrr ja też nie lubię jak się plany zmieniają a u mój mąż też zadzwonił że wróci później co prawda o godzinkę tylko ale jednak :dry:
 
Najgorsze jest to,że dzwonią w ostatniej chwili. A teraz dla mnie to najgorszy okres bo nie będzie tu na miejscu tak jak ostatniej nocy tylko jedzie do Gdańska,a ja wole mieć go tutaj w razie jakby coś się zaczęło dziać.

Salsera mi oprócz mojej ginki nikt nie mówi że mam duży brzuch,ale wkurza mnie jak w sklepie albo na mieście każdy się patrzy na mnie jak na UFO. Nawet potrafią się oglądać!!!!
 
reklama
Do góry