reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Hope a chyba ta pogoda do dupy tak na mnie zadziałała,w dodatku się nie wyspałam. Najpierw mi pies chrapał nad uchem potem pobudka na siusiu a potem M przyszedł z pracy około 4tej i też miałam budzonko i przeniesienie do wyrka, bo wcześniej na częściowo rozłożonej kanapie kimałam. A w dodatku wstałam z katarem i bólem gardła :(

Melia no to do wyrka i się wygrzewać, a i żadnych lodów !!:-D:-p

Adeczka oby nam wszystkim tak szybko poszło jak Twojej koleżance.

Misia odezwij się jutro po wizycie. Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Wisienka
ja będę prała tylko w proszku bez płynu.

Właśnie wróciliśmy z M z zakupów. Kupiliśmy proszek więc zaraz biorę się za posegregowanie ciuszków i wstawię pierwszą partię. Kurde gary w zlewie tak jak u Marzenki wołają,że nigdzie nie pójdą, chatę chociaż z grubsza trzeba by było ogarnąć a ja nie mam siły już tyłka ruszyć.
 
reklama
jolek te lody rzeczywiście zadziałały z odwrotnym skutkiem niż planowałam :-) No ale łakomstwo wzięło nade mną górę i nie mogłam się oprzeć :zawstydzona/y:

Ciekawe jak tam poziomeczki, live from porodówka - tego jeszcze nie było :-)
 
naszło mnie na lody,oczywiście przez Was:-D przecież nie pojadę do sklepu specjalnie po lody, hmm nawet wiem jakie - mam ochotę na kawowe:-D-oczywiście to nie ten wątek, ale w tym gadacie o lodach to i macie:p

no właśnie, ciekawe jak tam rozwój sytuacji u poziomek..
 
A no właśnie. Poziomki coś zacichły... Może się ruszyło :) Może niedługo dostaniemy któraś ładnego mmsa ze zdjęciem :D:D:D
 
Jaipur a ty jak tam? W sumie to ty chyba jestes najdluzej z nas w ciazy i najblizej terminu?
Ja ide w srode, ale kiedy urodze to nie wiem. Mam nadzieje, ze przezyje jakos ten porod :)
 
Adeczka a co masz nie przeżyć ;) Od tego się nie umiera :D A poważnie to sypiemy się widzę... Adeczka obyś nie musiała czekać z tym rodzeniem dłużej niż trzeba. Będzie dobrze.
 
kurcze nie ma człowieka zaledwie kilka godzinek na bb a tu takie wydarzenia...-poziomki zamilkły, więc może niedlugo zobaczymy poziomiątka :), mandrzejczuk spuchnięta, stynie czop odchodzi, jaipur ma ochotę na lody ;P zaraz gorączki dostanę z tych emocji :)
 
Ha ha wiem wiem, ze przezyc trzeba, ale im blizej tym bardziej sie boje. Widzialam ta porodowke dzis, pokoj wiekszy niz moja sypialnia przytulnie i milo. Caly sprzet do badania dziecka jest na miejscu, wszystko fajnie zorganizowane. Mowili, ze drugi porod idzie znacznie lepiej i szybciej i mam zamiar trzymac sie tej wersji :) Ale nie bede ukrywac, ze mimo wszystko troche sie boje...
 
reklama
Również od rana myślałam o Poziomeczkach trzymam mocno zaciśnięte &&&&&&&
Miałam plan dziś wziąść się w końcu za posegregowanie i pranie ciuszków i kocyków o pościeli nie wspominając, ale takiego lenia mam od rana,że nic nie zrobiłam, tylko poobserwowałam jak A. malował pokój, jutro mam nadzieję, że już się zmuszę.
 
Do góry