reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

witam się mamuśki
Wstałam dziś o 10 dom do sprzatania że masakra ale najpierw śniadanko wsunełam potem wanne wyszorowałam żeby sie wykąpać bo juz od piatku zbierałam sie na szorowanie ale jakoś wenny nie miałam i pod showera wchodziłam ale dziś juz nastał ten dzień że musiałam poleżeć , gary pozmywałam i co brak checi na dalsze porzadki :-/ mała wierci się w brzuchu , torba spakowana także najważniejsze już jest jak sie zacznie ale poki co sie nie zapowiada.

Poziomki trzymamy z Zuzią kciukasy
 
reklama
dżem doberek :))

Ciekawe jak tam Poziomeczka:-)


mam pytanko odnośnie tego paciorkowca,
są jakieś objawy tego cholerstwa?
ja wizytę mam za tydzień w środę i to będzie chyba trochę za późno, żeby zrobić wymaz...
 
melia mnie też strasznie boli gardło:-( Wczoraj płukałam szałwią ale nic nie pomogło. Pani w aptece zaproponowała mi spray do gardła Halset.
Można go używać w ciąży i podczas karmienia piersią. Niestety jest dość drogi, 29 zł !!
 
Witam się po weekendzie
Poziomki trzymam kciuki, i czekam na wieści
Nie było mnie przez weekend bo miałam bardzo pracowity a wczoraj byliśmy u brata P i potem poszliśmy na spacer wzdłuż Tamizy, no i rano zakupy bo takie ciepło a ja nie miałam co na siebie ubrać i smażyłam dupę w jeansach, no ale kupiłam dwie zwiewne sukienki nie ciążowe ale takie obcinane pod biustem więc się mieszczę. A teraz lecę po proszek do prania bo chcę dywany poprać a proszek mi się skończył.
 
Witam Dziewczyny.
Przepraszam, że mnie nie ma nadal ale nie mam za bardzo siły żeby siedzieć. Praktycznie cały czas leże bo wtedy najmniej brzuch boli. Jak próbuje chodzić to albo skurcz albo przeszywający ból w dole brzucha... Dzwoniłam do ginka swojego i jutro chce mnie zobaczyć. Jak szyja się skróciła to prawdopodobnie powitam szpital już do rozwiązania... Trzymajcie &&& !!! Ja osobiście już się nie mogę doczekać Wojtusia, Misiek i cała reszta tak samo:happy:
 
Misia trzymam kciuki &&&& żeby wszystko było ok, w szpitalu jak coś to będą mieli Cię pod stałą opieką, a swoją drogą to jeszcze z tydzień Wojtuś mógłby poczekać...
 
Poziomki, a to juz dzisiaj???? A ja myslalam, ze dopiero 13-tego. No to w takim razie trzymam swoje i Oskarkowe kciuki zeby poszlo jak po masle

Misia89
trzymaj sie twardo ;-)
 
Misia trzymaj się,
Życzę szybkiego i najmniej bolesnego rozwiązania w najlepszym momencie.

kurde jakoś nie badałam wcześniej sytuacji "rodzinnej", skutkiem tego dowiedziałam się dopiero teraz, że u mnie mama i siostra to od odejścia wód urodziły w 3-4 godziny,oczywiście przed terminem trochę.
Dlatego oszczędzam się i dzisiaj siedzę plackiem w domu, trochę leżę.

Bo poziomki mają być pierwsze a potem według starszeństwa:-D a ja chce być majówką:-p
 
Poziomki trzymam kciuki, ślę pozytywne wibracje :-)
Jolek a co ty taka bez humoru dzisiaj? Stało się coś?
Misia trzymaj się, łączę się z tobą w bólu, też najlepiej na leżąco ;-)

I to tyle na razie, zapomniałam co jeszcze miałam.
Kolejne pranie się robi, prasowanie na mnie gapi a poza tym dziwnie się czuję. To tyle :tak:
 
reklama
U mnie prasowanie też się gapi :( A najbardziej gapi się żelazko... A deska do prasowania z pokoju obok bezczelnie się podśmie****e! Gary w zlewie śpiewają radośnie "my nigdy nie pójdziemy stąd!" I jak już ruszę zad to muszę nastawić ręczniki do gotowania bo za chwilę mój A będzie wycierał swoje metry kwadratowe skóry (ja zresztą też) w ściereczki kuchenne.

Jak ja nie lubię poniedziałków.

I zatkało mi prawą dziurkę w nosie a lewa gilgocze. Albo katar mi się zaczyna albo to alergia (Boże daj to drugie bo oszaleję).
 
Do góry