reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Kurcze babki jaki mam kupić szlafrok? Myślałam, że szlafrok to po prostu szlafrok i już, ale skoro nie chcę paradować z gołym tyłkiem po szpitalu to przeboleję i kupię. A tu się okazuje, że są z frotte, grube, chude, z kapturem, z kołnierzem, z jakimś meszkiem pod spodem, polarowe. No i jestem w kropce. Jaki rozmiar, skoro normalnie noszę M, szlafrok powinien być L? Co kupić?
 
Mówisz? Nie znam się na tym. W szpitalu pewnie jest ciepło co? Idę popatrzeć na Allegro co tam mają oprócz wyuzdanych koronek :-D
 
W szpitalu jest bardzo ciepło a szczególnie na poporodowej,a do tego jest ciepło na dworze

JESZCZE 6 DNI AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

W pudełku od Bridget Jones jest God of war na PS:-D
 
Ostatnia edycja:
Właśnie widzę, albo przed kolano albo za 120 zł. Na kilka dni zakładania to trochę za drogo. Pożycz mi swój :-p:laugh2:
 
reklama
Witam nie było mnie kilka dni bo coś nam się z netem działo, i nie chciały się strony otwierać. Idę poczytać inne wątki zobaczę co u was słychać.
 
Do góry