reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Poziomki jeszcze tydzien nono fajniutko;) Ale to zlecialo;) Ciekawe ktora nastepna;P

Witam nowa majoweczke;)

A z facetami jak z facetami to chyba wspolna cecha mezczyzn;P Moj sie ruszy jak juz krzykne albo dla sciemy udaje ze sama sie za to zabieram;P
 
Dzieńdoberek :-)

Ja właśnie kończę śniadaniową kawusię i muszę się zebrać, bo mój tata dziś jest we Wrocławiu z babcią u lekarza a potem muszą przejechać przez całe miasto do szpitala jakieś papiery zawieźć i nie bardzo wiedzą jak jechać, więc pojedziemy z M i ich poprowadzimy. a Mają być za godzinę.
Ja mam jakiś szlafrok od teściowej, bo stwierdziłyśmy, że bez sensu kupować dla mnie duży na tych kilka dni skoro ona ma, a ja mam taki swój, tyle że mniejszy i mi się na brzuchu rozchodzi na boki :-D
A dziś mi się śniło, że mnie rekin zaatakował i tak się wystraszyłam, że obudziłam M i mu mówię co mi się śniło i że jakim prawem rekin atakuje takiego wielkiego wieloryba jak ja :-D
 
Witam:):)

Widzę,że produkcja nocna powraca:):)

Styna fajnie,że jesteś bo wczoraj wieczorem zastanawiałam się,czy ty czasem znowu w szpitalu nie wylądowałaś.

Szlafrok ja mam z tych grubszych ale takie z satyny. Nie będę się wygłupiała z kupowaniem biorę tego mojego grubaska, bo jest dość długi i szeroki więc wszystko zakryje.
 
Ostatnia edycja:
Witam się i ja...
Ja pożyczyłam szlafrok od mojej mamy, bo mój jakiś taki dziwnie mały się zrobił :-D
Co do facetów: mój M maluje mieszkanie już od miesiąca, jak tak dalej pójdzie to grudzień go zastanie, ale to jego problem, to on będzie musiał się uwijać jak ja będę w szpitalu... :-D
 
ja podobnie jak jolek mam gruby szlafrok i chyba nie będę kupować specjalnie do szpitala cienkiego. w ciągu dnia można tam chodzić w normalnych ciuchach, więc na dzień zabiorę spodnie dresowe i koszulki na ramiączkach, a na noc tylko koszula- dwie. i wsio :)
 
Witam się wtorkowo, no i pogoda się zepsuła.
Poziomko ale miło cię widzieć, super że już tak niedługo zobaczysz swoje córeczki, bardzo ci zazdroszczę, no i gratuluję że chcesz rodzić naturalnie tu cię podziwiam.Trzymaj się cieplutko i dużo odpoczywaj, dziewczyny ci pewno dają później popalić
Hope weź te zmysłowe koronki, a co bedziesz sexy na porodówce:-)
 
poziomki dopiero dotarłam do twojego posta i aż mam ciarki, że pozostało jeszcze tylko 6 dni. normalnie łzy do oczu mi napływają ze wzruszenia, że to "już" ;)))
 
reklama
Witam się wtorkowo, dzisiaj mam wizytę w szpitalu- mam nadzieję,że jednak torba się nie przyda:-D poleżę sobie na KTG

co do szlafroka- jestem fanem piżam, szlafroków, więc mam do wyboru z kilku- prawdopodobnie wezmę cieńszy bawełniany, w satynkach nie chce się lansować;-) a frotte za gorący.Na codzień nie biorę specjalnych ciuchów, zresztą nie mam dresów.Będę się snuła w piżamkach:-) i koszulach, a co;P

Piękne słonko dzisiaj znów świeci, już rano byłam po kwiatki, teraz czeka mnie sadzenie:)) i potem tylko będę obserwować jak rosną..

poziomki, aż sie wzruszam na myśl ,że zobaczysz swoje kruszynki niedługo...
 
Ostatnia edycja:
Do góry