reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Poziomka witaj kochana:) widzę,że się jednak udało:)

Czapeczka słodka, też mam sporo takich maluszków dla mojego syncia :)

Ty odliczaj i rozwiążesz worek majówkowych bobasków :):)
 
reklama
Poziomki jeszcze tylko tydzień! ;D

Ps. To my za tydzień zostaniem takimi wirtualnymi Ciotkami! ;D

A ja zostałam sama.. Mąż poszedł do pracy :( Chyba jakis film obejrzę.. Ze spaniem ostatnio u mnie masakra.. Ciągle się budzę, ostatnio dostałam kurczy lewej łydki i w ogóle, żeby się przekręcić z boku na bok to jakiś koszmar..
 
Ostatnia edycja:
Ja po tym dzisiejszym łażeniu położyłam się na trochę i nie mogłam z wyrka wstać, każde ruszenie nogami powodowało potworny ból krocza:(


Poziomka a jak tam u Ciebie, nie dostałaś tym razem żadnego uczulenia???:p
 
Ostatnia edycja:
Uczulenia nie, ale przeziębienie:-D Nie przejmuj się mnie tez wszystko boli:)
Dziewczynki mają bardzo nisko głowki i przez to ciągłe uczucie chęci zrobienia kupy:dry:
 
A no zapomniałam o tym przeziębieniu...coś jest lepiej czy bez zmian???
Mi młody też na dole majstruje i cały czas czuję coś w szyjce, a dziś dodatkowo potworne kłucie w odbycie,zerwałam się z kanapy M patrzył jak na wariatkę i nie wiedział co się dzieję.
 
Jak zwykle katar najbardziej uciążliwy:/ Cieszę się,że już lepiej.

Uciekam do wyrka trochę pospać bo pewnie jutro skoro świt wstanę bo spać nie będę mogła :(

Buziaki :*
 
reklama
Do góry