reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Witam sie i ja:-)
Kurcze przegapiłam wizyte poziomek:-( to niesamowite,ze juz za tydzien bedzie miala swoje malenstwa przy sobie:-) trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze:-) z jednej strony troche jej zazdroszcze ze to juz ale znowu nie wiem czy jestem gotowa...

a co do szlafroczka to dopiero musze kupic ale chyba wlasnie tez jakis cienszy za kolana
 
reklama
salsera, świetny wybór z tym szlafrokiem. Ja mój użyłam do porodu z Matim, moja siostra do porodu, a tak to leży nieużywany i czeka na kolejny poród, więc szkoda kasę wydawać.
melia, to możliwe, ostatnio oglądałam film, w którym orka zjadała delfina. Mięsożerne żrą inne ryby;-), więc uważaj:-D.
paula, a u mnie pogoda się poprawiła. Wczoraj deszcz, dziś słonko.
poziomki, ale dobrze, że Ty taka na luzie, a my za Ciebie gatkami trzęsiemy.
W nocy kupiłam mężowi prezent na imieniny. Ale się cieszę, że mi się udało, bo zawsze wybrać coś dla faceta to męka. Zobaczcie jaka fajna KOSZULKA POLO Z NAZWĄ TWOJEGO KOŁA ŁOWIECKIEGO (1545401555) - Aukcje internetowe Allegro tylko czy się spodoba :confused:
 
a ja mam szlafrok gruby....
kurde po porodzie raz mi było gorąco raz zimno.. i tak na przemian.. więc jak było gorąco śmigałam w kozuli nocnej jak zimno zakładałam ciepły szlafrok i nakrywałam się kocem:-D iunaczej nie prszetrwałabym w szpitalu hihihi:-p
 
Ale mnie dziś odwiedziny czekają, babcia z dziadkiem właśnie dzwonili, że jadą. Co za niespodzianka. Nie byli tu chyba ze 2 lub 3 lata, bo im się trudno po schodach wchodzi a mają po 86 lat, a dziadzia jeszcze za sterami malucha :tak:. Idę się szykować.
 
karolqa u mnie podobnie, tyle , ze na odwrót czyli wszyscy wyjechali za granicę. nawet sie martwię, że M nie będzie miał z kim wódki sie napić jak się urodzi :(
 
Witajcie :-)

w szpitalu jest bardzo ciepło, ale nie kupię kolejnego szlafroka, mam dość ciepły i musi taki być. Myślę, że tak jak pisze kamcia, może być mi na zmianę zimno i gorąco.

Na szkole mówią by się teraz wyspać, jakby to było takie proste :-( Siedzę i ziewam, ale cieszę się, że nie pada,to może się zmobilizuję by wyjść na miasto ;-)

Witam kolejną majówkę :-)
 
kurcze laseczki a wy tez tak macie, że jak śpicie na jednym boku i chcecie się przekulac na drugi to boli was "przekulowywanie" malucha? ciągnie mnie wtedy i kłuje nieprzyjemnie. nie zawsze, ale zdarza się
 
reklama
bra ja to mam kłopot ze spaniem od dłuższego czasu.
Jak leżę na prawym boku, tam gdzie siedzi mały Oluś, to szybko daje mi znaka że mu niewygodnie, na lewym znowu jakoś mi też źle, sikam sto razy w nocy po jednej kropelce, chce mi się płakać a do tego te bolące więzadła, jak śpię to bolą najbardziej !

chcę już koniec !!!!!! :-)
 
Do góry