reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

No książka i winko mnie nie dziwi truskawki też się zdarzały ale o kanapkach nie pomyślałam a dzisiaj tak sobie leżałam w wannie i wyszłam tylko dlatego że głodna byłam a mogłam po prostu krzyknąć do P aby prowiant mi podrzucił do wanny.
 
reklama
Witam sie sobotnio:)
Cos dzis ciezko mi sie spalo, pocilam sie i dretwialy mi konczyny:(
Kamcia - dobrze ze to nie zadne chorobsko tylko spryt Twojej Vi
Matusia - nie bierz do siebie opinii znajomych, zawsze znajda sie tacy zyczliwi, ktorzy mowia cos tylko po to zeby sprawic innym osobom przykrosc. A dluzsze wloski u chlopcow sa bardzo oryginalne i napewno Mati wyglada wnich slicznie.

Dzis ma byc piekna pogoda, u mnie jeszcze troszke zachmurzone alke czekam z niecierpliwoscia na sloneczko i wyjde z ksiazeczka(moze z laptopem:)) troche na laweczke przed dom. Milego dnia zycze:D
 
Cześć Kobitki:)

Wisienko nie martw się ja też kiepsko sypiam...
pogoda u mnie nie ciekawa ale liczę na to,że w dzień się poprawi:)
 
Dzień dobry...
U mnie też dziś piękne słoneczko, teraz jest 14 stopni a ma być 25:-D
Tylko jeszcze nie mam pomysłu co tu robić w tak piękny dzień...
Wczoraj byliśmy na zakupkach dla mnie (2 pary butów, perfumki, różne inne kosmetyki) i ostatnie rzeczy dla Oskarka: komoda i ręczniki... Zdjęci wrzucę później tam gdzie trzeba.
Zaraz chyba obudzę M może w końcu dokończy malowanie... a ja przesadzę kwiatka bo jeszcze trochę i nie będę miała co przesadzać...:-p

 
wisienko ja tez nie śpię dobrze :( boli mnie krzyż, do tego też drętwieją mi nogi. muszę koniecznie kupić magnez w aptece
 
Witam się z rana
Ja dziś mam zaplanowany dzień, wybieramy się z dziewczynkami do mojej kuzynki na urodziny jej córeczki, więc nie bedziemy się nudzić trochę drogi przed nami ale myślę że wytrzymam.
Pogoda taka sobie słonka nie ma ale jest ciepło zaraz zaliczę jakieś spożywcze zakupy na bazarku :-) obiad dla dzieci zrobię i możemy jechać na pogaduchy
 
marzena podpisuję się pod tym co napisałaś.. hehe
ja moją też jak miaa 7 msc i odstawiałam od piersi to zaczęłam usypiać na rękach bo bez cyca była trochę niespokojna.. i o.. kilka dnia musiałam ją nosić non stop!!
ale jak się okazało że jestem w ciąży to szybko ją oduczyliśmy.. i trochę musiała popłakać:-(
na szczęscie noszenie trwało 2 miesiące ... bo na ważyła 9 kg:-p
a D chodził do pracy na popołudniu .. wiec mnie czekało usypianie w południe i w nocy.. ale ręce bolały:szok: i kręgosłup i wszusyko:szok:


a dziś jestem w szoku.. ja już nie śpię od prawie 2 h a moje dziecko jeszcze nie wstało:szok: jak nigdy.. jakbym wiedziaął to bym nawwet tyłka z łózka nie ruszyła tylko dospałą sobie.. ale oczywiście musiałam iść kilka razy sprawdzić czy napewno u niej wszystko ok...


u mnie pogoda super ekstra.. w nocy lało jak cholera dzisiaj słonko świeci !!!
zobaczymy co tam będziemy porabiać...bo szczerze to nie mam żadnych planów..
i nic mi się nie chce:sorry2:


edit:
wstało to moje dziecko niewychowane :-p trzasnęła drzwiami(!!) i przybiegła do mnie do sypialni.. więc spadam :-D
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry :-)

Mi się też kiepsko spało, ale za to mężulek wyspany - śniadanie zrobił, teraz uzbieraną bułkę na bułkę tartą przerabia a potem czeka go mycie okien w naszym pokoju. Ciekawe kiedy mu przejdzie :-D

Pogoda śliczna, dużo by się chciało, ale co się uda zobaczymy. Grunt, żeby mały trochę się rozszalał, nie lubię jak taki spokojny.

Udanego weekendu życzę :-)
 
reklama
Witam!!
U nas pochmurno:(
Jolek nie martw się jakoś sie wszystko ułoży, życie potrafi dać w kość, wiem coś o tym, my tez mamy stale pod górke i zawsze zastanawiam się dlaczego ja, co ja zrobiłam, żeby zawsze było coś nie tak. Ja Ci powiem, że juz się do tego przyzwyczaiłam, że my tez zawsze mamy pod górkę. Teraz dla mnie najważniejszy jest Synek i niczym więcej się nie przejmuję. Więc głowa do góry.
Matusia nie przejmuj sie znajomymi, mi osobiście bardzo podobają się dłuższe włosy u chłopców i też mam w planach, że naszemu synkowi będziemy zapuszczać.
 
Do góry