reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Hej laseczki :-)
Nie nadrobiłam jeszcze od środy, bo było pełno problemów w środę, w czwartek nie było neta, w piątek nie miałam prądu, więc i neta, a dziś w końcu chwilka spokoju, więc się idę wykąpać i zasiądę przed kompem. Tak tylko chciałam się pokazać, że żyjemy :-)
 
reklama
Witam was i uciekam dalej nad tym łóżeczkiem siedzę, ale to już końcówka więc za niedługo znowu powrócę. Mój P uważa że syndrom wicia gniazda to najgorszy etap ciąży.
 
No i nic nie nadrobiłam, ale za to byłam w szpitalu, bo mi się maluch nie ruszał od rana i nie mogłam go dobudzić, więc pojechaliśmy na KTG na Izbę Przyjęć i wszystko jest OK. Ale strachu to się najedliśmy jak nie wiem. Za to jak tylko pielęgniarka podłączyła mnie do KTG to się Antek obudził i tak wariował, że aż mi głupio było przed lekarzem. Ale lepiej pojechać i sprawdzić, niż nie.
No nic idę się zbierać bo idziemy się odstresować do znajomych, bo w domu zwariuję dziś chyba.

Buziaki dla Was :*
 
Hej dziewczyny, nie wiem czy w dobrym watku pisze, ale najwyzej Kamcia przeniesie.
Pisalam wam ostatnio o tym moim cisnieniu. W srode poszlam do kontroli o 10 rano i juz ze szpitala az do dzis nie wyszlam. Podejrzewaja zaczatki pre-eclampsii, czyli nadcisnienia tetniczego, ktore wystepuje w ciazy. Sprawdzali mi cisnienie co 4 godziny i nie chcialo spasc. Podano leki i tez niewiele zadzialaly. Musieli podwoic dawke i dopiero cisnienie powoli zaczelo spadac w dol. W dodatku nadcisnienie powoduje wzrost wartosci watrobowych wiec i moje wyniki z cholestazy sa nieciekawe.
Tak czy tak przelezalam prawie 4 dni. Dzis mnie wypuscili z paczka lekow i do kontroli w poniedzialek rano. We wtorek mam wizyte z lekarzem wiec dowiem sie jakie maja dalej plany. Grozili wywolaniem porodu wczesniej tzn nawet teraz, ale mam nadzieje, ze poczekaja jeszcze troche.
Tyle na teraz ide odpoczac bo jakos sil nie mam.
Pozdrawiam wszystkie mamuski
 
adeczka - ale się porobiło z tym ciśnieniem... To już wolę moje dziadowsko niskie. A za was trzymam kciuki żeby jeszcze te 2 tygodnie dało radę przeciągnąć.Trzymaj się i tylko nie stresuj zanadto.
 
adeczka trzymam kciuki zeby bylo wszystko OK
tak czytam ile u was sie dzieje, ile razy juz mialyscie to KTG a ja wam powiem ze ja nie mialam ani razu. W ogole moja gin jest taka jakas malomowna. Jak jej nie spytam to nie mowi.. tak wiec tez nie pytam za wiele. Mowi tylko ze wszystko OK. Ale nie wiem jak moja szyjka, jak lozysko..
 
reklama
Dziekuje dziewczyny za wsparcie, w szpitau opieka fantastyczna, wszyscy bardzo dbaja, czuc, ze nie jest sie im obojetnym.
Ja bylam tam rozdarta, bo z jednej strony strach o dziecko, o siebie a z drugiej w domu Majunia, ktora bardzo zle zniosla moja nieobecnosc.
Boje sie, co bedzie jak beda wywolywac porod, bo moze to trwac nawet do kilku dni. Ja widzialam tam dziewczyny, ktore mialy wywolywane. Jednym dzialalo po 3 dawkach innym naweat po 4 nic sie nie dzialo a wszystko trwa..
Niektore tak sie darly, ze raz moj maz uslyszal to zwial ze szpitala haha.
Mi ktos mowil, ze przy wysokim cisnieniu nie powinnam rodzic naturalnie, ale tez nikt nie mowil o cesarce wiec zobaczymy, co bedzie.

W kazdym razie przyszlam do domu, posprzatalam troche i piore reszte Lenki rzeczy :) Lepiej byc gotowy , bo jak nie zas mi cisnienie skoczy i... :)

Milego wieczoru odezwe sie jak troche dychne
 
Do góry