reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

Adeczka kochana ale wiadomości...trzymam &&&&&&&& kochana żeby się trochę unormowało... Ale ty się bidulko namęczysz,dobrze,że to już końcówka.

Dariaa jak lekarka nic nie mówi to znakiem tego jest wszystko ok.
 
reklama
Mój kochany mężuś przytachał mi właśnie bezalkoholowego pszeniczniaka :) Nawet nie wiedziałam że takie robią a on mi takie coś wynalazł. Całe popołudnie dzisiaj przemeblowywałam kuchnię - to znaczy zawartość szafek tak, żebym miała wygodnie do sięgania a rzeczy mniej używane powędrowały w trudniej dostępne miejsca. To chyba zasłużyłam na wieczorny relaksik - piwko, film i mam też pyszny sernik kupiony:)
 
Salsera no to Ci się należy :) Mój M mi dziś przyniósł napoleonkę i bezalkoholowego żywca (czyt. niegazowana woda:p)
 
Adeczko trzymam kciuki za Was, nadciśnienie w ciąży jest niebezpieczne, więc jak będą chcieli Ci wywoływać poród to zgadzaj się od razu.

Mnie dzisiaj odwiedziła kuzynka z dwumiesięczną córeczką, ależ ona jest słodziutka, już nie mogę się doczekać kiedy będę miała Synka przy sobie.
 
reklama
Melia no to ci stracha maluszek narobił
Adeczka trzymaj się, będzie dobrze. Moja znajoma 2 tygodnie temu urodziła w 36 tygodniu i po 3 dniach ją normalnie wypisali bo już wszystko z maleńką było ok.
 
Do góry