reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

jolek - najważniejsze, że mały się rozruszał, a problemy miną i zakupy jeszcze zrobisz, głowa do góry :-)

Ja musiałam wyjść z domu na dłużej by się oderwać od problemów i muszę powiedzieć, że pomogło.
 
reklama
Kamcia, miałam tak z Kuba jakis czas był strasznie niespokojny w nocy, rzucał się, budził z wrzaskiem, nie wiadomo było o co mu chodzi, jak pytałam go czy coś go boli, albo mu sie sniło, to patrzył na mnie jak na obcą, chwile pomarudził i zasypiał. to było krótko po wprowadzeniu nowego leku na alergie Claritine, ale do dziś nie wiem czy to on to wywołał. Lekarz kazał odstawić i podawac przed spaniem Melisal, ale to nie pomogło, przeszło samo po jakimś czasie.
A ja od wtorku na antybiotyku, bo przeziębiona, ale zamiast pomagać, jest coraz gorzej, mam znów straszny kaszel i katar, w nocy miałam cały czas twardy brzuch i bóle jak na okres, wziełąm 2 nospy, trochę przeszło, dziś cały czas leżę, mam nadzieję że bedzie lepiej, bo jak nie to z ta moją skróconą szyjka na dniach urodzę :(
my w sumie teraz daliśmy jej lek też.. ale nie wiem teraz dokładnie czy była tak przed zazyciem jego czy już po...
jednak od wczoraj odstawiłam bo też pomyslałam ze odl keu.. więc myslę że dzisiaj powinno być ok.. innych zmmian sobie nie przypominam...

zdrówka życzę

Kamcia -pisalas ze zamierzasz urodzic i na drugi dzien wyjsc, u Was tak mozna? U nas w szpitalu jest tak(mowila przelozona poloznych naszego szpitala na szkole rodzenia) ze najwczesniej po 48h od urodzenia dzidzi robia badenie sluchu dzidzi i napewno wczesniej nie wyjdziemy. Czyli wypisuja najwczesniej trzy dni po porodzie...
u nas tak wypuszczają.. dzięń po porodzie ... czasem 2 dni... a jak jest żółtaczka to dłużej się leży ..
jednak w 2 dni to rzadko się zdąży pojawić...
a jak ktoś ma życzenie to zostaje tydzień :tak:

A kurde bo mamy skopane auto, coś tam przy kole..Dzisiaj M miał go do mechanika odstawić i ten grat nie chce zapalić. W dodatku był umówiony że podjedzie po kase do szefa i d**a!!!!!

W dodatku młody od rana się nie ruszał..dałam mu czas do 15tej że jak nie zacznie fikać to idę do lekarza,a on dosłownie za pięć 15ta zaczął fikać.
oj biedactwo..
współczuję

no jeszcze ta kasa która tak potrzebna!!

i ciesze sie że mały zaczął fikać :tak:


a my dziś już po zakupkach .. kurde nigdzie nie ma mojego proszku:angry:
nie wiem kiedy ja to pranie porobię:-(
 
U mnie masakra, opadam z sił. Wstawili okna, a malarze przyjdą wykończyć dopiero w poniedziałek. Stare okna były założone i uszczelnione gliną, więc jak to zaczęli wyrywać, to wszędzie pełno wiórów, kurzu i piachu z tej starej gliny. Tapeta z Allegro nie dojechała, więc mam nadzieję że w poniedziałek dojdzie, to tydzień i będzie po remoncie. Powycieraliśmy kurze, podłogi a teraz patrzę a na meblach znowu szaro. Ja już się nie nadaję do sprzątania. Chciała przyjechać moja siostra ale ona kończy pracę o 16, to do tej godziny już miałam porobione. Ale po całym remoncie nie odmówię Jej pomocy, bo ja tak wysiadłam, że zasnęłam o 15 i teraz się obudziłam niedawno. Jak pomyślę potem o tym sprzątaniu w każdym kącie, każdej szafce i jeszcze okna to brrr
 
o tak... hehe zgadzam się:-D


kurde bolą mnie biodra...
nic mi się nie chce .. chyba film jakiś zapuszczę i pójdę spac bo jestem zmęczona..

wyczaiłam tą moją kruszynke !! no i tak .. nic jej nie dolega tylko ma grymasa bo by chciała dłuzej posiedzieć i się pobawić... a nie że spać mama wygania:-p
dzisiaj spokojnie leżała a jak już chciała zejść z łóżka i ją dałam spowrotem to wrzask...:baffled: a za chwilę (jakieś 15 min) śpi jak aniołek.. i wszytsko ok.. hehe

myslała ze jej się płaczem uda mamę przekabacić:-p
mam nadzieję że się nie obudzi w nocy ... jak narazie śpi od godziny i jest cisza:-)
 
reklama
Dziś się witam wiezorową porą cały dzień nie miałam internetu:-(, czułam się jak bez ręki.
Poziomka miło cię widzieć z powrotem, teraz sobie poleniu****esz
Jolek nie denerwuj się czasami tak się w życiu układa, bedzie dobrze,
Kamcia mała spryciula z tej twojej gwiazdeczki, ale dzieci takie są, próbują co im wolno a czego nie i czasami płaczem chcą coś wymusić:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry