reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Jolek Nie martw sie wszystko sie napewno ulozy. U nas tez ciagle pod gorke i ciagle nas spotykaja jakies zle nowiny ale staram sie tym nie przejmowac bo dzidzia jest dla mnie najwazniejsza i jak tylko dzieje sie u nas cos zlego to tlumacze sobie ze i tak nasze najwieksze szczescie nosze pod sercem i choc ostatnio wszystko jest nie do konca tak jak powinno byc to mysle pozytywnie.

Trzymaj sie tulam mocno :*
 
reklama
jolek tak czasami jest, że zwala się na głowę bardzo dużo. podejrzewam, że jesteś zestresowana kasą i to powoduje, że wszystkie inne stresy odbierasz ze zdwojona siłą. ale nie denerwuj się moja droga, auto się naprawi, a po kasę można pojechać np z kimś. także głowa do góry i o uśmiech proszę! :)
 
kurcze a umówić się jakoś z szefem, żeby spotkać się gdzieś bliżej, gdzie łatwiej byłoby dojechać np autobusem? bo tak, to aż do poniedziałku będziecie musieli czekać?
 
jolek nie zamartwiaj się kochana. My mieliśmy taki początek roku, samochodu zdaniem fachowców nie dało się naprawić, były nerwy, w pracy też coś się działo u męża, dosłownie same kłopoty...
Czasami musi być gorzej by później było zajebiście :tak:tak wiesz dla równowagi !
Dobrze że mały zaczął fikać, wiedział czym mamusi poprawić humorek :-D:-D
 
Bra z tym kolesiem to nie przejdzie... Zobaczymy może jutro się uda...A myślałam,że sobie pobuszuję po sklepach :(

Zanka,żebyś wiedziała,że wiedział kiedy się ruszyć i poprawił mi trochę nastrój
 
na szczęście sklepy są czynne cały tydzień, więc co się odwlecze to nie uciecze ;)))) powiedzmy , że masz więcej czasu na przemyślenie co chcesz kupić ;))) poza tym sama mówisz, że mały zaczął fikać i poprawił ci nastrój- czyli nie jest tak kijowo !!! głowa do góry, jutrzejszy dzień będzie lepszy :)))
 
wisienko - znam tę piosenkę, ale upłakałam się teraz przy niej jak nigdy... bo jeszcze nigdy nie płakałam ani przy filmie, ani muzyce, ani nawet na pogrzebie.... co ciąża robi z kobietą;-)

Jolek - głowa do góry! Może jutro uda się Wam podskoczyć po ta kasę... najważniejsze, że maleństwo wie, jak mamę rozweselić ;)
 
cześć dziewczyny, ja dziś jestem mega leniwa. Zupełnie nic mi się nie chce robić, zwłaszcza że u nas dziś pogoda deszczowa. Tak mi się nie chce sprzątać, zwłaszcza że mąż w delegacji :( Przez ostatnie 2 tygodnie miałam ciągle pełen dom ludzi, ponieważ ciągle mnie ktoś odwiedzał i miałam tego już dość ale jak tak dziś siedzę sama to jakoś dziwnie pusto i smutno. Chyba dopadło mnie wiosenne przesilenie :)

Jolek co to za smutasy, głowa do góry! Nie ma co się denerwować głupim samochodem. Widać dzisiejszy dzień nie był dobry na załatwianie takich spraw, a zakupy zrobisz innego dnia :blink: Polecam Ci Tygryska w Rumi.

Dziś jak nadrabiałam i czytałam posty to widziałam, że któraś z Was pisała o mojej "ulubionej eko mamie". Podzielam swój "zachwyt" :D
 
reklama
Adiaps a co to dokładnie za sklep i gdzie w Rumi???

Ja miałam iść na zakupy dla siebie.. staniczki dresy bo zaraz w spodnie nie wejdę, podkłady i takie tam duperałki
 
Do góry