reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

reklama
a ja parę lat temu zrobiłam z ojcem niezłego psikusa mojej mamie. Wtedy namiętnie grała w lotto więc spisałam numery z Jej kuponu a kiedy poprosiła mnie o ich sprawdzenie, podałam jej na kartce i uciekłam do pokoju. Tak mi jej było później żal bo się nie odzywała do Nas sporo czasu....
Dzisiaj wiem że tego bym nie powtórzyła bo kobieta była w szoku totalnym a my z ojcem... posikaniu ze śmiechu:zawstydzona/y:

Niemniej, życzę Wam fajnego dzionka, ja myślę z czym tu wkręcić mojego Lubego, hmmmmm :-)
z porodem nie przejdzie, to jest pewne :-)
 
My ze szwagrem dwa lata temu "ukradliśmy" mojemu A samochód z parkingu spod domu. Zdziwił się jak wyszedł a tu fury nie ma a miejsce już zajęte... Nawet się za bardzo nie zdenerwował tylko przeliczył w głowie ile by z AC było i że płyt szkoda. Na szczęście spotkał się z moim szwagrem na parkingu zanim zadzwonił po psy bo wstyd byłby. Jak już wykręcił numer to szwagier mu powiedział. Ale jakoś mało się śmiał ;) :D:D
 
Ba pewnie że słaby żart na forum ciążowym o rodzeniu phiii :-p;-):tak:
Ja już dawno przestałam wymyślać kawały na Prima Aprilis bo już nikt i tak na to się nie nabierał , zawsze czaili podstęp a przecież co tu się dziwić jak jasno jest powiedziane że w tym dniu wszystko może być na niby ;-)

Zanka - ojj nie ładnie mamusi takie żarty robić , Ja też bym się wkurzyła :-p
Poziomki - witaj kochana ! widać Twoje dziewczynki bardzo się nie śpieszą a i dobrze niech sobie tam siedzą jeszcze i dojrzewają jak najdłużej :tak:
marzenka - dobre dobre i oryginalne :-D
 
Witam po dluzszej nieobecnosci, niestety rezygnowalismy z dodatkowego pakietu tv(mamy dekoder tp) i przez pomylke odlaczyli nam neta:wściekła/y:
Uff narazie nadrobilam watek glowny zaraz biore sie za reszte.
Ja juz dla Nadii wszystko mam oprocz poscieli i wanienki ale lada moment zamierzam kupic. I jak juz bede miala posciel to dopiero zamierzam wszystko poprac i poprasowac.

Kamcia -pisalas ze zamierzasz urodzic i na drugi dzien wyjsc, u Was tak mozna? U nas w szpitalu jest tak(mowila przelozona poloznych naszego szpitala na szkole rodzenia) ze najwczesniej po 48h od urodzenia dzidzi robia badenie sluchu dzidzi i napewno wczesniej nie wyjdziemy. Czyli wypisuja najwczesniej trzy dni po porodzie...

acha misia trzymam kciuki, bo ja dopiero o Tobie przeczytalam &&&&&

edit: wczoraj na szkole rodzenia polozna puscila nam taka piosenke, ja oczywiscie sie zalzawilam:) http://www.youtube.com/watch?v=O8HwJaDIKe0
 
Ostatnia edycja:
Wisienko witaj :):)

Ja mam dziś humor do d***!!! Nie wiem co my komu zrobiliśmy że wiecznie wszystko pod górę mamy!!! Masakra jakaś!!

Ale się zryczałam przy tej piosence. A młody aż się rozbrykał:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A kurde bo mamy skopane auto, coś tam przy kole..Dzisiaj M miał go do mechanika odstawić i ten grat nie chce zapalić. W dodatku był umówiony że podjedzie po kase do szefa i d**a!!!!!

W dodatku młody od rana się nie ruszał..dałam mu czas do 15tej że jak nie zacznie fikać to idę do lekarza,a on dosłownie za pięć 15ta zaczął fikać.
 
Ostatnia edycja:
Do góry