reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
hahaha ale się usmiałam.. bo miałam taki sam pomysł jak mandrzejczuk:-p

co do mojej małej to właśnie dzisiaj w nocy się przyjrzałam i ona się boi odłożenia do łózeczka!! na rękach nam spała jak ją noslilismy spała a jak poczuła łózko to wywijanie i wrzask:baffled: i jak spała u siebie to się przebudzała i wrzask... i panika..(może coś jej się przysniło i się teraz boi)
nawet jak się koło niej połozyłam to nie chciała spać musieliśmyu się oboje z nią położyć i wtedy sasnęła i spała do rana..
ale dzisiaj nie będzie lekko miała bo postaram się nie ulegać tylko uśpić jak zawsze i nie słuchać jej płaczu... choć wcale mi nie łatwo.. bo wczora to chciałam z nią do szpitala jechać bo myslałam ze coś ją tak boli:sorry2:
ale jak widze żśe już wojuje w dzień i szatanuje mi tutaj.. to napewno nic jej nie jest...
 
widzę,że żartownisie z niektórych, ale w końcu dzisiaj po południa można trochę sciemnić:-D
pozdrawiam i zabieram się za czytanie:tak:bo jakoś ostatnio mam zaległości
 
Mandrzejczuk ja taki kawał zrobiłam mojemu P mamie i siostrze o dziwo wszyscy się złapali. P już do szefa leciał aby się z pracy zwolnić, mama dzwoniła spanikowana że mam karetkę wzywać nie czekać aż P wróci, a siostra której napisałam że nie mogę się do mamy dodzwonić i nie wiem co robić bo mi wody odeszły wyskoczyła z łóżka i do mamy do pracy poleciała z telefonem i kazała jej do mnie dzwonić, tylko to już było po tym jak mamę nabrałam i mama jej powiedziała że nie będzie do mnie dzwonić bo skoro mi wody odeszły to może już rodzę, i jestem zajęta, a ona jeszcze bardziej zaczęła panikować i krzyczeć że przecież ja piszę że nie wiem co robić i dopiero mama jej powiedziała co dzisiaj jest i że już do mnie dzwoniła bo też smsa dostała.
 
Aaniaap ty to się masz z tym kaszlem. Zdrówka życzę.

Mnie moja siostra chciała nabrać i napisała,że okres jej się kilka dni spóźnia, a ja jej na to że mi się spóźnia kilka miesięcy i sensacji nie robię, a na ten kawał może kogoś innego niech nabiera:p Zapomniało jej się,że rok temu też mnie na to chciała nabrać.
 
Powstrzymałam się ale też miałam straszną ochote rodzince kawał zrobić,ale mój M też kierowca i cholera wie co by zmalował:tak:
Aaniap dużo zdrówka:**
mandrzejczuk jak ktoś w 33 tc mówi że rodzi to nie dziw się nam że panikujemy;-) poprostu się martwimy
 
Hehe kiepski żart dziewczyny z tym porodem, wymyślcie co na co się złapię, bo nie mam pomysłu jak nabrać mojego TZ a bym jakiś chętnie podkradła.
Córa mi rano napisała ze szkoły, że dostała jedynkę, tylko była akurat punkt 8 rano, więc za co ta jedynka, za stanie pod klasą? :-D
 
reklama
Do góry