reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

reklama
Vani mi zawsze mowili ze na karku sie sprawdza czy dziecku za cieplo czy ok. Jak karczek spocony to rozbierać a jak zimny to ubierac. :-)
 
Doczytalam jeszcze o tym mm. U nas byl bebilon od 11 mc bo nan nie chcial - skubaniec jedno z najdroższych mu posmakowalo.
A maluszek to moze nozki podkurczac, prezyc sie jak cos mu w mleku nie pasuje no i najwasniejsze jaka kupa i czy regularna :-D Sa jeszcze inne problemy jak wysypka ulewanie czy nawet refluks ale to wtedy do lekarza bo moze byc uczulona i trzeba będzie specjalne mleczko z apteki (nawet my dwa razy przy problemach z brzuszkiem mielismy). Jak wrocicie do domu to dzwon do poloznej srodowiskowej bo ma obowiazek Cie odwiedzic 6 razy z tego co pamietam jesli jest taka koniecznosc i placi za to nfz. Nawet instruktaz pielegnacyjny powinna zrobic i Ciebie tez obejrzec.
 
Właśnie mnie nie tez.uczyli by sprawdzić kark.dziecka. Jak ciepły to ok,jak zimny to ubrać,jak spocony to rozebrać.

Rozumiem ze w szpitalu nikt ci pomoc nie chce?
 
reklama
Rowniez kark proponuje, jednak ja bym nakryla delikatnym kocykiem jal i raczki i nosek zimne.
Co do mm to ja wiele przerobilam, jednak u nas skonczylo sie skaza bialkowa i mialam alergiczne. Pozniej z tego co pamietam to bebiko kupowalam, nan.
 
Do góry