reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Hejka, "przelecialam" Was, ale nie mam weny odpisywac, wybaczcie :(

Odpisze tylko na temat laktacji, mnie tak nastawily polozne na kp, ze nie wybrazalam sobie innej opcji, gdy zaczelam miec problemy z karmieniem, to dostawalam ciaglych napadow nerwicy, plakalam jak nienormalna! Przez nerwice stracilam pokarm i ciagle sie obwinialam, ze jestem zla matka, dlatego teraz jak bede karmic to bede szczesliwa, jak jesnak nie bede miala takiej mozliwosci, to nie bede sie obwiniac. WSZYSTKIE JESTESMY DOBRYMI MAMUSIAMI!! :)

Nie mam weny, bo jestem niewyspana :( od 22 mialam bole krzyzowe, pozniej doszly skurcze, myslalam, ze zwariuje!! Poszlam do lazienki, spojrzalam w lustro a tam brzuch opadl, jakby sie trzymal tylko na skorze! Tak wiec ledwo co chodze, mam wrazenie,ze Ala siedzi tylko na biodrach, tragedia :(
Bylam dzis u lekarza ogolnego po pieczatke do karty ciazy i usiadlam, rozebralam sie do polowy a on pyta gdzie ja mam brzuch :O uwierzcie, ze jak siedze, to mam plaski brzuch pod piersiami!! :O
 
reklama
Moj syn w szpitalu moze nie darl sie ciagle ale czesto budzil na jedzenie. Po cesarce pokarm moze byc okolo 4doby podobno, Vani jak chcesz karmic to ja Ci sie uda to przystawiaj mala i odciagaj, pij herbatki laktacyjne i rozbujasz laktacje.
 
A co do tego ze dziecko nie nest glodne to *******enie.. jak moj mlody spal po porodzie i karmieniu chyba 9h to dostalam wieeeeelki opieprz ze chce dziecko zaglodzic....
 
Nom bo jak dlugo spia to moze znaczyc, ze opadly z sil. Wiec Vani, moze to ciezkie, ale skoro Twoja Nadia sie drze to znaczy, ze ma sile! wiem, ze wydaje sie to nieludzkie, ale ale ale... miekkie matczyne serce... ach... sama nie wiem co pisac hehe ;-)
 
Wysprzątałam całe mieszkanie na błysk, pranie zrobione ,m w pracy ale weekend ma wolny to mówię nie będziemy sprzątać a zajmować się sobą, :-):-) to po pracy mówię należy się odpoczynek położyłam się udało mi się zdrzemnąć na 30 min i moja mama dzwoni jak się czuje itp. pogadałyśmy chwile , mówię ide dalej spać nie minęło 15 min i dzwoni teściowa tez zapytać o samopoczucie i jak cos to ona może do mnie przyjechać jak bym w tej końcówce bała się siedzieć sama jak m w pracy , oczywiście podziękowałam bo nie wiem czego się mam się bać ale już miałam pospane tak mnie mamusie rozbudziły
 
co do laktacji to moja mała 3 dni w szpitalu była tylko na piersi i skończyło się tym że wylądowała ze spadkiem wagi prawie 15% i silną żółtaczką pod lampami....potem z tego spadku prawie miesiąc wychodziła na karmieniu mieszanym i mimo pracy laktatorem i przystawiania i tak po miesiącu było po karmieniu piersią... więc ja aż tak nie jestem na siłę za karmieniem piersią jak mała nie dojada....
dostawianie i sciąganie laktatorem owszem ale w dokarmianiu mm nie widzę nic złego.... szybciej wrócicie do domku to i w spokoju może i laktacja wystartuj...;-)
 
reklama
Vani ja miałam bebilon i nan, Mila strasznie źle się po nich czuła, położna poleciła gerber, problemy zniknęły :)
Teraz w razie czego chcę spróbować najpierw Bebiko :)
 
Do góry