reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Czesc Maja :-) jeszcze wszystkie w dwupaku (?) wiec mozesz oficjalnie dolaczyc ;-)

Co do krwi to oddalam zdaje sie 3-krotnie, ale to nie dla mnie jednak (mimo szczerych checi odlatywalam przy oddawaniu) a moj T tez ma super-grupe 0 i oddaje choc ostatnio cos dawno nie byl. Chyba od czasu zalozenia rodziny. Hm ciekawe czemu hihi czyzby krew mu sie zepsula?

Tak jakos od 5 nie spie. Dzien dobry!!!
 
reklama
dzień dobry:-D
ja też ranny ptaszek.... poszłam spać o 2:30 obudziłam się przed 6 wyspana:szok: i nie mogłam doczekać się budzika........:-)
 
Witajcie ranne ptaszki :-) Ja niestety kiepska noc bo strasznie mnie lydki bola i juz nie wiem co z nogami zrobic. A jeszcze mam zmniejszyć dawke magnezu to bedzie gorzej :-(

Witaj maja29 :-)

Mlody kaszle, goraczka na wieczor i ja tez cos niewyraznie sie czuje. Jeszcze mi tego brakowalo zeby sie rozchorowac na porod.

Czytam opinie o tym moim szpitalu i troche kiepskie te z ostatnich miesiecy. Zastanawiam sie czy nie wybrac innego troche dalej ale za to z lepsza opieka podobno...

Mam pytanko:
Czy ktoras z mam miala indukowany porod pierwszy i czy jak tak to odczuwalyscie jakies konsekwencje po podaniu oxytocyny? Analizuje swoj i tak mnie tchnelo ze moje problemy z karmieniem to z tego mogły byc i jak bede miala ta sama polozna to moze chcieć ten sam scenariusz zastosowac - niby dzidzia szybciej byla z nami ale cholera wie jakie tego byly konsekwencje...
 
Ja też witam się z rana ;) dzień dobry !!! Wyprawilam córkę do szkoły i jeszcze leżę w wyrku. Mam obecnie w domu remont. Mąż stara się zrobić jak najszybciej ale musi chodzić do pracy. A ja modlę się aby się nie zaczęło. Chcialabym rodzic jak będzie posprzatane po remoncie. :) Ja już czuje jak moja macica przygotowuje się do porodu :)
 
Ja tez sie witam ale nie nadaje sie psychicznie na pisanie... Czekam na obchod badanie i rozmowe z ordynatorem... Jeszcze nigdy sie tak nie czulam jak teraz - psychicznie czuje sie źle... Do uslyszenia
 
Witajcie:)
Dzisiaj w miarę udało się pospać choć i tak czuje zmęczenie i bolą mnie oczy... Mała od 5 się rozpycha, aż mnie wszystko boli...
Wczoraj dostałam nową dostawę ciuszków także dzisiaj od rana już wstawiłam pranie żeby jak najszybciej mieć to z głowy:)
Co do alkoholu to mój M nie pije od początku grudnia, jak nie lepiej;-)czasami mam wrażenie że on się bardziej stresuje niż ja, zawsze mówi że nigdy nic nie wiadomo i woli nie pić:-) ale plus taki że wiem, że w każdej chwili mogę na niego liczyć, tym bardziej że ma własną działalność i 5min od domu:-) także pełen luz:tak:
 
reklama
Cześć dziewczyny.
maja29 witamy wśród nas:-)
Vani powodzenia, daj znać po obchodzie co zadecydowali...
Ja dziś spałam do 8:40:szok: Z małą przerwą na siku o 2 i przebudziłam się jeszcze parę minut po 7 jak mąż wychodził do pracy i buzi mi dawał, nawet jego budzika dziś nie słyszałam, tak dobrze spałam..
 
Do góry