reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Hej dziewczyny. Ja od rana mam okropnego stresa. Takiego ze wiekszosc dnia plakalam ze strachu. Moj syn dostal wysypki i wiekszosc objawow sie zgadzala z rozyczka.. no i drze o moje drugie malenstwo... lekarz stwierdzil bardziej szkarlatyne niz rozyczke ale kazala mi zrobic badania na przeciwciala rozyczki.. wyniki jutro po 9.. cholernie sie boje....
trzymam &&& oby to nie była różyczka
 
reklama
Czesc Dziewczyny. To i ja sie dołacze. Termin mam na 2 lutego. Usg mialalm w 6tyg i widzialam bijace serduszko. Mam juz 18 miesiecznego synka.
Gabis u mnie na usg byl nawet troszke mniejszy zarodek niz u ciebie, serduszko juz bilo i lekarka powiedziala ze wszystko ok. A u ciebie bilo serduszko?
 
Wyczytałam , że nawet podczas @ mogę zrobić test, bo to nie ma wpływu na wynik.. Więc jutro robię test.
 
Ostatnia edycja:
Andzia witaj! Dosc wczesnie widzialas serduszko ;-)

MonikaMarcina trzymam kciuki, ale tak jak napisala Anajj bylysmy szczepione na rozyczke. Ale mimo tego i tak kieruja nas ginekolodzy na badania. Daj znac jak wyniki :tak:
 
reklama
Do góry