reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Dorex łączę się z Tobą w bólu ... u mnie mdłości i końca nie widać !!! Mammarin pomaga ale co raz mniej niestety ! Zastanawiam się nad zakupem bransoletki działającej na zasadzie akupresury ... może ma któraś z Was takie cudo ?

Angelstw Vanilijka Maagsiaa
ja również dołączam do "wakacje spędzających w domku " Nie mam mocy na żadne wyjazdy ... w chwili obecnej wyjazd do lekarza to niezły wyczyn i zazwyczaj nie obędzie się bez kilku przymusowych przystanków !

Maagsiaa powiedz mi kochana co zażywasz na ból głowy ? Ja ostatnio miałam kilka razy migrenę ... oj ale mnie umęczyła ... paracetamol nie bardzo zadziałał ... przemęczyłam się !

Powiedzcie mi kochane co ile tygodni chodzicie do ginekologa na wizytki ??? I czy wizyta u Was zawsze jest z usg ?
Mnie teraz wypadają wizyty co 2, 5 tygodnia - trochę często ale nie chciałabym z nich rezygnować bo udało mi się zapisać na NFZ a z drugiej strony nie chciałabym zaszkodzić Kropkowi zbyt częstym podglądankiem ... sama już nie wiem ! Z Młodą chodziłam często ... co 2-3 tygodnie ze względu na chore nerki ... może teraz też to norma ?

Miłego dzionka ... u nas troszkę się ochłodziło więc da się normalnie funkcjonować ( choć sterta prania jeszcze sobie troszkę poczeka )

Ja wzięłam paracetamol, ale nic mi nie dał, więc poszłam za przykładem męża (jest spawaczem i często ma naświetlone oczy i bóle głowy) i nalałam do miseczki lodowaaatej wody i moczyłam skarpetkę i na czoło, ulga natychmiastowa :) Jednak jeszcze trochę mnie głowa bolała, ale byłąm już w stanie oglądać TV :)
My teraz mamy wizyty co miesiąc, nie wiem jak będzie dalej, ale w poprzedniej ciąży miałam co 2-3 tyg ze względu na pessar i ryzyko poronienia, no i moje wcześniejsze stracone ciążę :( Do mojej karty ciąży miałam doczepianą następną kartę, wizyty się nie mieściły :tak:
Jednak mam nadzieję, że tym razem te wizyty będą rzadsze, bo chodzę prywatnie i przy Milence nie mam już tyle czasu i tylu funduszy :p
 
reklama
Mnie dzisiaj głowa okropnie nawala ale ja jestem przeciwnikiem tabletek, a tym bardziej w ciąży, więc się męczę.

Też Wam czkawka dokucza? Od 2 tygodni mam ją codziennie. Po jakimś czasie sprawdzilam w necie, bo ile można mieć czkawkę, i wyszło że to się płuca rozwijają.
 
Czesc,

Anajj rowniez jestem styczniowa lutowka :-D

Mujer u mnie czkawki nie widac, nie slychac haha

Dorcia a apap probowalas???
Do ginekologa chodze co 4 tygodnie, zawsze mam usg robione, a od 30 tyg na ktg bede chodzic co dwa tygodnie tak jak z pierwsza ciaza : D

Milej nocki!
Uffff ale dzisiaj sie dzemow z czarnej porzeczki narobilam, jutro czesc dalsza bo jeszcze sporo jej zostalo...
 
Witam sie serdecznie. Ja jeszcze do piatku w malopolsce. Dzis jechalismy trasa na Bochnie z Limanowej. Wzdłuż jeziora roznowskiego. Piekne rejony.. śliczne widoki. Potem bylismy w tarnowie i zajechalismy nad Dunajec to bylo moje marzenie ktore sama sobie spelnilam i zobaczylam i nawet rękę zamoczylam. Ja w poniedziałek ide do poradni k przy szpitalu. Ciekawa jestem czy bede caly dzien.
 
Ja też chcę na wakacje! :-(
Tak na dobranoc chcę powiedzieć, że się ważyłam i schudłam już 10kg :rofl2: W pierwszej również schudłam 10kg i przybrałam 10 więc na równe wyszło, ciekawe jak będzie teraz :p

Dobranocki :*
 
An82 Bochnia ...to moje regiony ... dlaczego nie wpadłaś na kawkę !!!???

MadziaSek tak kochana próbowałam Apap ale niewiele dał ( nie chcę pisać że nic - trochę popuściło )

maagsiaa
ja kochana kładłam na czoło kompres zimny ( mam takie cudo jeszcze z czasów goączek młodej ) ale szczerze nie dało mi to wiele . Ja dodatkowo mam jeszcze migreny z aurą - zaburzone widzenie na jedno oko, mdłości i palpitacje serca ! Myślałam że w ciąży mnie ominie - myliłam się :wściekła/y:

Jeśli mowa o wadze to ja przytyłam na razie tylko 0.5 kg ....ale to dobrze ... przy mojej nadwadze nie powinnam dużo tyć bo będę się toczyć niedługo !

Spokojnej nocy
 
Dorcia my jechalismy do rodziny do Jasienia potem do Tarnowa potem znowu do Jasienia i do domu ciotki. W domu cioci bylismy o 21.
 
Dorcia łączę się z Tobą w bólach migrenowych...masakra to jest najgorsza z dolegliwości jaka może spotkać człowieka...właśnie w niedzielę ten dziwny mroczek skaczący przed jednym okiem zakrawał mi na migrenę, pomęczył mnie ból głowy do wieczora i powoli przeszło, nie był to typowo migrenowy ból, bo przy takim to mam wymioty i biegunkę w pakiecie...ale czułam tak jakby mnie chciała złapać ale w końcu popuściła..a tak dawno nie miałam ataku migreny...

Ja dzisiaj już zaliczyłam poranne rzyganko, więc jednak jeszcze mnie nie opuszcza, a ja już miałam nadzieje że koniec z tym dziadostwem :-p co do wagi to licząc od początku ciąży moje wzloty i spadki wagowe to na tym etapie jestem jakiś 1kg do przodu, to chyba nie jest źle ;-)
 
angelstw a daj spokój migrena to koszmar ... jeszcze teraz kiedy jedynym lekiem jest paracetamol :no:
U mnie ten ból tez nie był taki jak zazwyczaj - nie aż tak mocny ...ale wymęczył mnie strasznie !
Jedyne pocieszenie kochana to fakt że w drugim trymestrze ból powinien odpuścić i nie wracać
Powiem Ci tylko nowinkę że przy córci nie miałam ani raz bólu głowy ... od czego to zależy ???

Mam pytanie ( z serii tych głupich ) Czy któraś z Was robiła test na płeć - taki z sody czy z kapusty ??? Oczywiście biorąc to w formie zabawy !!!
 
reklama
hehe z fusów jeszcze nie wróżyłam płci :-D ale sprawdziłam w chińskim kalendarzu płci :-p wyszło mi że dziewczynka, ale coś w tym jest bo jak urodziłam Zuzika to też wg kalendarza miała być dziewczyna i była :-D zobaczymy co tym razem będzie ;-)
 
Do góry