reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Najwyższy czas się ujawnić !!!

Witajcie mamuśki ... czytam wątek od samego początku ale dopiero dzisiaj poczułam "wewnętrzną potrzebę " ( czyt. znalazłam chwilę czasu ) żeby do Was dołączyć :tak:
Może na początek troszkę o mnie ... mam 31 lat ( jejuniu już 31 !!! ) Od jedenastu lat jestem mamą Młodej kobietki a od dwunastu latek żoną męża który momentami sprawia wrażenie jakby się urwał z choinki !
Po ponad roku walki o ciążę ,poronieniu ciąży zaśniadowej ( styczeń 2014-8 tc) 10 czerwca ujrzałam dwie piękne krechy !!!
I tak sobie rośniemy ... rośniemy - ja i mój Kropek :-D:-D:-D
Na dzień dzisiejszy walczę z całodziennymi mdłościami ( pomaga Mammarin ) i bólem nerek ( nerki mam chore od 16 lat ) Zażywam też Luteinę i Prenatal
Do pracy chodzić nie muszę ( na szczęście ) bo od 7 tc jestem na zwolnieniu lekarskim.

Angelstw kochana zapalam wirtualne światełko dla Twojego aniołeczka Zuzanki (*) (*) (*) Jesteś naprawdę silną kobitką !!!

Ladyli trzymam kciuki kochana ...odezwij się po wizycie !

Joasia ...jaki marzec ... heee ??? Lekarz źle zmierzył maluszka i tyle ! Zobaczysz że na kolejnym podglądanku wszystko będzie w porządku !!!
A jakie badania genetyczne będziesz robić ? Usg + test podwójny ?

Maagsiaa ja również wizytuję 7 sierpnia ale mam normalną wizytkę ... termin badań genetycznych ustalę dopiero wtedy.

Powiedzcie mi czy płacicie za badania genetyczne ( usg + test podwójny ) ???
Mnie lekarz powiedział że normalnie się płaci ale ponieważ ja w rodzinie miałam przypadek trisomii to należą mi się badania bezpłatne ... jak to jest ? Czy może jak się poprosi lekarza o skierowanie to nie może odmówić ?

Myszona siły kochana ...musisz być silna dla maluszka !!! Może jeszcze nic straconego - może się los odwróci i okres ciąży wspólnie przeżyjecie ?

Pozdrawiam Was wszystkie :happy2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja mam refundowane ze względu na dwa poronienia. Będąc u lekarza na NFZ powiedział, że nie może mi dać skierowania, u prywatnego lekarza dostałam skierowanie bez problemu i już w pierwszej ciąży byłam na tych badaniach i przychodnia też je robi bez problemu na NFZ :)
Dlatego też pędzę teraz na badania :)

Aaa Dorcia widzę, że mamy ten sam termin :) Nasze Maleństwa mają 9t5d :-D
 
Ostatnia edycja:
ja mam za darmo bo mój lekarz zawsze daje wskazań żadnych nie mam... a co on tam u siebie wpisuje to ja już nie wiem:tak:
 
Dorex są lekarze którzy dają skierowanie bez problemu ( każda ciężarna powinna mieć do takich badań dostęp bez cudowania i wymyslania ) Niestety u nas ( czyt.Polska ) jest różnie ... ale jak widać ludzcy lekarze się zdarzają !!!
 
Dorcia masz rację ale patrząc po znajomych i po sobie lekarze przyjmujący prywatnie a mający umowę z nfz na takie badania dają chętnie a ci " darmowi" zawsze ze wszystkim mają większy problem chyba że mi się zdaje?
 
Dorex aaaa zgodze się z Tobą !!! Nie mam pojęcia dlaczego tak jest ? Ważne że mamy skierowania ... teraz ylko żeby niepotrzebnie się nie najeść nerwów ,a wiem że takie badanie potrafi czasami nieźle namieszać bo to są tylko wartości przypuszczalne procentowe.
 
Wszystko dobrze z nami na szczęście :) jestem w 10 tyg :) po prostu ta krew mogła się gdzieś tam zachomikować i teraz się ulało ale w badaniu ginekologicznym było wszystko ok ani śladu krwi ale dla świętego spokoju zrobili mi usg i również wszystko ok nic się nie odkleja jak to stwierdziła i nie mam się czym przejmować , zapisała mi luteinę na wszelki wypadek
 
Ladyli super !!! Miło słyszeć dobre wieści !!! Ja się zastanawiam czy nie pójść we środę do mojego lekarza ( wyjdzie że wizyty mam co 2,5 tygodnia ) bo martwi mnie ból pachwiny !
 
reklama
ladyli super że wszystko ok.

dorcia no ja właśnie swoje przeszłam w pierwszej ciąży bo wynik wyszedł podwyższony a mała zdrowa jak ryba.... ale co się nastresowałam to moje... dlatego teraz tylko usg genetyczne z testu z krwi rezygnuję na własne życzenie:tak:
 
Do góry