reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

LADYLI super wiadomość!! Dobrze że z maluszkiem wszystko w porządku:tak:, ale jak sama widzisz lepiej dmuchać na zimne i skonsultowac z lekarzem takie akcje...
 
reklama
monikamarcina odpoczywajcie i bawcie się dobrze ;-) u mnie ten rok zapowiada się bez wyjazdowo nad czym ubolewam..:baffled:no ale cóż takie życie...a może jeszcze nam się uda końcem sierpnia nad morze chociaż na weekend wyskoczyć..kto wie ;-)
 
angelstw i vanilijka dołacze do Was, ja również w tym roku nigdzie się nie wybieram :) na razie tak się źle czuje, że już nawet przestałam myśleć o wakacjach... Dziś już czuje, że będzie ciężki dzień, te upały mnie dodatkowo dobijają :/

Miłego dnia ;-)
 
Anika :) :) witaj w klubie :) dziś mój mąż ma mi kupić jakieś luźniejsze ubrania do domu bo w tych moich to się już z brzuchem nie mieszcze :) z cienkiego materiału i aby nie uciskały brzucha ciekawa jestem co mi znajdzie :)
 
Anikaaaa ja miała kryzysowy dzień w niedzielę...do tego jest w podróży :baffled: myślałam że nie dojadę do domu tak ciężko i źle mi było...u mnie na szczęście upały ustąpiły, dziś jest już czym pooddychać, więc i ja czuję się lepiej..
ale powiem wam że u mnie mdłości chyba odchodzą w zapomnienie :tak: ostatni raz wymiotowałam chyba 1,5 tygodnia temu, a mdli mnie już nie co drugi dzień ale tak ze 2 razy w tygodniu ;-)
vanilijka ja najchętniej chodzę po domu w luźnych koszulkach i majciochach samych :-D a na wyjście to ubierałabym tylko sukienki, bo nie obciskają albo legginsy z pasem na brzuszek :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej kobitki :)
niestety nie ogarniama czytania wszystkich postów, bo mój mały dzieć nie daje mi spokoju. Pamiętam jak byłam w pierwszej ciaży to siedziałam na bb godzinami a teraz....ehhh no ale cóż tak to jest. u mnie następne usg z badaniami przezierności 14.08
 
Do góry